Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tudnak e mondani olyan honlapo...

Matyika 06 kérdése:

Tudnak e mondani olyan honlapot ahol betegszálító szolgálatot lehet létrehozni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy sajátot? Mármint honlapot. Bérelsz egy tárhelyet (kb. 3.000 Ft/év), mellé egy domain nevet, készítesz egy egyszerű Wordpress, vagy hasonló weboldalt, feltöltöd és kész is van.
2016. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem ez montam hogy honlapot szeretnék létrehozni ha látad volna a kérdést
2016. jan. 31. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendben, ez csak egy ötlet volt, ha nem nyerte meg a tetszésedet, akkor bocsi!
2016. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jobban vezetsz, mint ahogy írsz.
2016. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Matyika, a betegszállítás nem úgy működik, mint az Uber, hogy regisztrálsz valahol, aztán már csak a hívásra kell várni...

Céget kell alapítani vagy egyéni vállalkozóvá kell válni, a sofőröknek nem elég egy sima B kategória, hanem szigorú vizsgákon kell megfelelni, ugyanúgy az autók sem lehetnek akármilyenek. Működési engedélyek kellenek, speckó biztosítást kell kötni, meg még ezer dolgot kell elintézni.

Kezdetnek a nav.gov.hu honlapot ajánlom tanulmányozásra.

2016. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jóezt tudom
2016. febr. 4. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy le vannak fedve nagyjából a területek, ki merre melyik területről szállít. Ha meg pénzt is akarsz az OEP-től a betegszállításért akkor talán náluk kellene érdeklődni.
2016. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bakk László válasza:
Honlapokat szoktam készíteni. De eddig egyik honlapom sem tudott betegszállító szolgálatot létrehozni! Még egy nyüves aranyrögöt sem tudott szülni egyik sem, nemhogy egy autókból és emberekből álló szervezetet.
2016. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!