Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem fértek be a mentőbe,...

Nem fértek be a mentőbe, kocsival mentő után (Közvetlen) vittem valakit, mit tegyek? Igen, megszegtem egy csomó szabályt.

Figyelt kérdés
Csak értelmes választ pls...

2016. febr. 9. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Hagyd abba a kamuzást!


Egy tömeges balesetnél, vagy mérgezésnél a kiérkező mentőegység vezetője osztályozza a sérülteket, és a legsúlyosabbakkal kezdődően próbálják őket szállítható állapotba hozni. Közben a teamből valaki jelentést ad a szolgálatvezetőnek a pontos helyzetről, és újabb egységeket vezényelnek a helyszínre, ha eddig a bejelentés alapján ez nem történt volna meg. Azokat, akiknek az állapotát sikerül stabilizálni, és szállíthatóak, elszállítják.

A sérültek állapotáért a mentőszolgálat felel, és a kivonult egység nem jelentheti a felettesének, hogy Gipsz Jakab civilt bíztam meg a sérült kórházba szállításával.


Másrészt legalább néznél meg egy ilyen vonulásról készült videót: https://www.youtube.com/watch?v=vjnCSNC2Xr4

Ha elitalakulatos katona vagy, esetleg autóversenyző csak akkor menne, egyébként az első kilóméteren leszakadsz róluk...

2016. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi eddig a valaszt!

Es akik szaguldoznak egy beteggel megalitja a rendor es bekiseri, ok veluk mi a helyzet (Hirado)

2016. febr. 10. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:

ezek legendák...minden az adott szituációtól függ, nincs két egyforma eset..


ne kombinálj, csak magadat hergeled. Tedd, amit tenned kell, és meglátod. Ha a rendőrnek valami nem tetszik, majd kérdez.

2016. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mit tegyél? Már megtetted, nem? Ha sikerült életeket menteni, nyert ügyed van, felejtsd el az egészet.
2016. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyik osztalyba szetfujtak egy talalt gazzal teli, es dezodornak linezo valamit, es rosszul letek, es nem fertek be a mentobe....
2016. febr. 10. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jön másik, nem tudom hogy képzelted, hogy te schumacherkodhatsz a mentő után...
2016. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!