Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vidéken miért nem tudnak a...

Vidéken miért nem tudnak a gyalogosok a járdán közlekedni?

Figyelt kérdés

Voltam vidéken egy hetet (Törökszentmiklós) Legfőképp a kismamák tolják a babakocsit az úton (simán elférne a járdán) és ha egymás mellet mennek nem húzódnak le megállnak és várják hogy én menjek le az útról. De a sima gyalogok is az út közepén, ha dudálok mert már lépésben megyek mögötte qurvanyád a válasz.

A kerékpárosok meg óóóó útkereszteződésébe várok türelmesen mert rendes srác vagyok megadom az elsőséget várok. látom lassít várok -gyere máá mondom magamba, még várok- és bumm lefordul a köcsög, legalább biccentet volna a majom. ezek napi 45x 10 km-en belül.


2016. febr. 26. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%

A linkelt utcán én is az úttesten mennék.

Frászt kapok a kerítésnek vadul nekirontó acsarkodó kutyáktól. Ráadásul autó egy szál sem sehol.


Szintén egy pesti.

2016. márc. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!