Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kitől tudhatom meg, hogy...

Kitől tudhatom meg, hogy közlekedési kihágásért büntetést kaptam e vagy sem egy bizonyos napon?

Figyelt kérdés
Győrben a 83 as főútról a Pápai útra kanyarodtam, és már pirosra váltott a lámpa, amikor a kereszteződéshez értem. nem volt kedvem megállni, mert még úgy éreztem beleférek, de az ott lévő kamerás rendszer ezt lehet nem úgy gondolja majd.. Kitől tudnám megkérdezni, hogy aznap én kaptam e bírságot e vagy sem? Van erre lehetőség? ÉS amúgy azok a kamerák képesek a piroson áthaladást is észlelni, illetve rögzíteni, vagy csak a gyorshajtást?

2016. márc. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy Győrben hogy működnek a dolgok, de ha nem fixen telepített trafin mentél át, akkor nem valószínű hogy lekapott. Ha viszont tényleg egy fix trafival találkoztál akkor az mindent lekapott, biztonsági öv, telefon, piros lámba, sebesség... minden!
2016. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne valami, azt megtudod 2 héten belül.


"de az ott lévő kamerás rendszer ezt lehet nem úgy gondolja majd."


Egy kamera nem gondol semmit.


"ÉS amúgy azok a kamerák képesek a piroson áthaladást is észlelni, illetve rögzíteni, vagy csak a gyorshajtást?"


Sima önkormányzati térfigyelők. Nem baj ha tudatlan vagy. legalább kicsit beijedsz és lassítasz.


[link]

2016. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szólnak majd, ha fizetni kell :)
2016. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez biztos, hogy önkormányzati kamerák csak, és nem mérnek semmi mást, csak térfigyelnek?
2016. márc. 10. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Láttál már fixen telepített sebességmérőt? Na ez nem az.
2016. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!