Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem szigorítják a...

Miért nem szigorítják a jogosítvány megszerzésének feltételeit?

Figyelt kérdés

Itt a béna sofőrökre gondolok. Akik 20-al totyognak, hirtelen fékeznek, nem adják meg az elsőbbséget (az sem tudják mi az ), kóvályognak össze vissza, nem tudják tartani a sávot, nem tudnak kanyarodni. Parkolni sem tudnak, de ennek ellenére megpróbálnak mindenhova beparkolni - sikertelenül.

Főúton 60-al megy mert fosik, persze mindenki próbálja megelőzni, ezzel folyamatosan és feleslegesen veszélyhelyzeteket teremt.

A bunkó, agresszív, gyors sofőrök legalább jól vezetnek általánosságban (csak baromkodnak ugye), a béna sofőrök a legveszélyesebbek a forgalombiztonságra nézve.


2016. ápr. 30. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
És ki dönti el, hogy ki a szar sofőr és ki nem?
2016. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha szigorítanák is a feltételeket, akkor azokat pont az általad kedvelt bunkó, agresszív és gyors sofőrök kárára tennék, szóval szerintem jó ez így.
2016. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
74%

És mégis hogy szűrnéd a béna sofőröket?

Amúgy aki lassan megy városban nem biztos, hogy fosik, lehet szimplán nem ismerős és keresi a helyet ahova megy, vagy épp hulla fáradt és nincs kedve tökig nyomni a gázt.

2016. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Jó, szigorodjon, de akkor azokat is zárják ki, akik felnőtt létükre nem ismerik a teljes hasonuláshoz kapcsolódó legalapvetőbb helyesírási szabályokat.
2016. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj. Én most csinálom a jogsit. 2 oktatónál jártam eddig. Engem is biztos hitt az első oktatóm bénának, de az csak szimplán azért volt, mert már gyomorgörccsel mentem vezetni és a hócipőm tele volt az egésszel.

Az új oktatóm meg épp az ellenkezője. Nála fényévekkel jobban teljesítek. Relatív ki számít bénának és ki nem.

2016. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem tegnap szereztem a jogosítványt, de le lehet szólni amiért biz isten van olyan út, ahol én is 60-70-el megyek, mert nem érzem biztonságosnak a nagyobb sebességgel haladást a kátyútengerben. Ilyenkor inkább az ilyen figurákat, mint te vagy kérdező próbálom mielőbb elengedni...
2016. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Így is hatalmas a szigorúság.
2016. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"A bunkó, agresszív, gyors sofőrök legalább jól vezetnek általánosságban"


Nem, csak szerencséjük van, mikor meg gáz van, akkor kéne az a tudás ami nincs, aztán jobb esetben csak a bokor fogja meg a kocsit az árok szélén, nem a tölgyfa.

2016. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Így is hatalmas a szigorúság."


Dehogyis, boldog-boldogtalan jogsit szerez, a forgalmi vizsga egy nagy vicc.

2016. ápr. 30. 22:16
 10/21 anonim válasza:
52%
még mindig nem árultad el, hogy szerinted mit kéne szigorítani. Az előzgető gyors haverjaid meg számtalan veszélyhelyzetet teremtenek amikor beláthatatlan helyeken előzgetnek, ill. lassításra kényszerítik a szembejövőt, mert ők most haladni szeretnének.
2016. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!