Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem szigorítják a...

Miért nem szigorítják a jogosítvány megszerzésének feltételeit?

Figyelt kérdés

Itt a béna sofőrökre gondolok. Akik 20-al totyognak, hirtelen fékeznek, nem adják meg az elsőbbséget (az sem tudják mi az ), kóvályognak össze vissza, nem tudják tartani a sávot, nem tudnak kanyarodni. Parkolni sem tudnak, de ennek ellenére megpróbálnak mindenhova beparkolni - sikertelenül.

Főúton 60-al megy mert fosik, persze mindenki próbálja megelőzni, ezzel folyamatosan és feleslegesen veszélyhelyzeteket teremt.

A bunkó, agresszív, gyors sofőrök legalább jól vezetnek általánosságban (csak baromkodnak ugye), a béna sofőrök a legveszélyesebbek a forgalombiztonságra nézve.


2016. ápr. 30. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

"forgalmi vizsga egy nagy vicc"


Szerintem a kérdésed a vicc,a többit meg nem fejtem ki mert sírva fakadnál. :) De gondolom Te is az a gyors,agresszív sofőr vagy... Ilyenkor kell áldani az új trafikat. Remélem megajándékoznak egy 300as csekkel,csak,hogy érezd a törődést. :) És igen. Inkább MENJEN LASSAN,minthogy egy gyereket,vagy akár bármi élőlényt is elcsapjon! Gondolkodj el szerintem... :)

2016. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
16%
A kérdezővel értek egyet. És nem kell ehhez agresszív sofőrnek lenni. Egyszerűen olyan emberből van kevés aki logikusan vezet. Akkor megy flottul (nem gyorsan, a két fogalom nem ugyan az) amikor lehet, de amikor nem lehet forgalom vagy útviszonyok miatt akkor nem türelmetlen.
2016. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb súlyos baleset a rohangálók miatt van, mennek mint akik lekésnek valamit, mindig rohannak, a kocsiból csak egy alkatrészt ismernek, a gázpedált.

De a városban is, felgyorsít a marha száz méter miatt aztán akkorát fékez hogyha nem lenne blokkolásgátló, meg számítogépvezérelte az egész mechanika, kicsúszna az útról.

Közben látszik ahogy maga elé ordít vöröslő fejjel, és mondja, mondja a magáét.

Az ilyenek a veszélyesek, önmagukra meg a többi közlekedőre.

2016. máj. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok agresszív, minden sebességhatárt betartok. De aki nem képes felvenni a forgalom ritmusát vagy más módon akadályoz normális sofőröket azoktól azonnal el kéne venni a jogosítványt. Szerintem ezt a forgalmi vizsgán jobban ki lehetne szűrni, hogy ki az aki képtelen normálisan vezetni és ki az aki képes.
2016. máj. 1. 11:18
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg hülye vagy és még hirdeted is. :D
2016. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
68%
Hát ez totál elmebeteg. Azonnal elvennéd a jogsit a túl lassú közlekedésért? Aki meg 80-al meg városban az meg megússza egy csekkel? Szerintem neked elmentek otthonról
2016. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

"A bunkó, agresszív, gyors sofőrök legalább jól vezetnek általánosságban"


Magyarul szimpatikusak neked,ergo jo eselyel te is olyaj vagy. Most meg mentegetőzöl. Te nagyon...... :)

2016. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
74%

"Én nem vagyok agresszív,"



Nem is feltételezné senki hogy te agresszív lennél, áááá, az írásaidból sem ez jön le, ugyaaaaan.

2016. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
én csak azt mondom hogy a béna sofőrök leginkább közveszélyesek.
2016. máj. 2. 12:36
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel nem mondtál újat. De ha valaki nem autókázik a maximálisan megengedett sebességgel attól még nem lesz béna sofőr. Te viszont ezt állítod és ezt sérelmezzük. :p
2016. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!