Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi rend változás tábla...

Forgalmi rend változás tábla meddig lehet kint?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka negyed 12-kor hatalmas dörömbölésre lettem figyelmes, kinéztem az ablakon, és 3-4 markos legény a csalái házunk elött lévő füves területre, pont a kellős közepére, tehát úgy, hogy sehogy se lehessen felállni az autóval elhelyezett egy forgalmi rend váltotás táblát. Új lámpás kereszteződést alakítottak ki a sarkon. Tisztában vagyok vele, h ez közterület, na, de ilyen sunyi mondón az éjszaka közepén, semmi egyeztetéssel az ottlakókkal, szerintem felháborító. Meddig érvényes egy ilyen tábla, illetve hová lehet fordulni ezügyben? Tényleg a beállónk kellős közepére tették, éppen hogy csak ki lehet állni a kapun. Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 30. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mekkora településről van szó vagy melyik közútkezelő ez, de valószínűleg naponta táblák tucatjait helyezik ki és ezt mind egyesével leegyeztetni nem volna túl hatékony. Viszont miután a veszélyt jelző táblák a veszélyes helytől bizonyos intervallumra helyezendők el, jogi akadálya nem nagyon lehet annak, hogy arrébb helyeztessétek.
2016. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra a füves területre eddig sem állhattál fel. A beállós-kiállós részt nem értem.
2016. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán első körben hívd fel őket és kérdezd meg mi a helyzet.
2016. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Azért nem napközben csinálják ezt általában, hogy a forgalmat indokolatlanul ne korlátozzák. Ettől még lehetett volna ésszerűen is kirakni. Ne hidd, hogy ezeket végig gondolják.

Értem, hogy téged zavar. Engem is zavarna. Rögtön telefonálnék is az önkormányzat közlekedési osztályára. Vagy a közút fenntartásért felelős szervnek. Valószínűleg odébb lehet rakatni.

2016. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!