Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináltok, ha valaki...

Mit csináltok, ha valaki mögöttetek nem tart távolságot, folyamatosan a seggetekben van?

Figyelt kérdés

A múltkor valaki ezt csinálta velem folyamatosan... levettem a lábam a gázpedálról, hogy észrevegye magát, még a lámpamosóval is odaspricceltem neki, de semmi... :D szó szerint pár tíz centire volt tőlem...

Ráléptem éppen a fékre is, hogy azért nehogy nekem jöjjön, csak lássa meg a féklámpát és tartson már távolságot, de semmi, a végén már az autóból mutogattam neki, de azt se vette észre...

Az volt a vicces, hogy ezt egy nő csinálta velem egy kisautóban :D mégcsak lassan se mentem, pont annyival, amennyivel lehetett és meg is tudott volna előzni. Negyed óra után már komolyan elgondolkoztam azon is, hogy megállok előtte , kiszállok és számon kérem, aztán végül lekanyarodott valahol.

Mi mást lehet ilyenkor tenni, mert ez borzasztó idegesítő. Lefékezek egy kátyú előtt mondjuk, mert nem akarok 90-nel belehajtani, erre azon aggódhatok, hogy belém jön egy ilyen idióta hátulról.


2016. júl. 3. 12:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

"Ha pedig téved, és megtol egy fékezésnél, akkor megírjuk a papírokat és jó napot!"

Hát te hülye vagy. Céges kocsival jársz mi?

Abban a pillanatban hogy megtörték a kocsit, 2/3-át éri.

És ha legközelebb megint törik, ki tudja mi van meggyengülve benne.

Nem is beszélve a sérülésveszélyről. Országúton 90-nél, vagy autopályán 130-nál csak megpöccintenek hátulról, és mész a szembejövőnek/fának, vagy a szalagkorlátról lepattanva fejreállsz, esetleg még egy kamion is megtalál.

Az ilyen agresszív tolás egyenértékű azzal, mintha az utcán odamenne valaki és elkezdene feléd öklözni. Csak odavernél neki egyet nem?

2016. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%

hátsó kamera

feljelentés

közúti veszélyeztetés

2016. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%

Meséljetek még, szeretek tanulni! Imádom amikor 30 év vezetés után megtudom a tutit!

:D


Mellesleg nem egyforma az ingerküszöb. Friss jogsival folyamatosan ijedeztek, aztán később már nem lesz "tolás" ha valaki 5 méterről követ.


"A biztosító nem fizeti ki a teljes kárt". Ja, biztos ezért vannak akik "biztosítóznak", mert nem éri meg. Egyébként lehet választani a szakszervizes helyreállítást, akkor ugyan nem adnak kp.-t, de mindent fizetnek.

2016. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%

23 ego az van, ez egyértelműen tudtomra adtad.


A legtöbb biztosító gazdasági totálkárt fog adni, amiből nem fog kijönni a havernál sem áfa nélkül lopott anyagból a szerelés. 2016 bán a magyar közutakon forgalomba helyett autók átlag életkora 13 évnél idősebb. Az autó tulajdonos lakosság fele 10 évesnél öregebb autót birtokol.


Akik biztosítási csalással betörnek autókat, azok bűnözők. Biztos jó megélhetési forma. Én inkább tisztán játszom. Hiányzik belőlem a mocskos vér. Nem is élek olyan jól. De még ezek a bűnözők sem 10 eves autókkal játszák meg ezt.

2016. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"27. § Követési távolság


(1) Járművel másik járművet csak olyan távolságban szabad követni, amely elegendő ahhoz, hogy az elöl haladó jármű mögött - ennek hirtelen fékezése esetében is - meg lehessen állni."

2016. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%

Azért az is elárul egy színvonalat, hogy azt lepontozzak a föld alá, aki olyanokat ír, hogy el kell engedni, le kell szarni, stb.

Azt meg felpontozzák, aki olyanokat ír, hogy szopassuk meg, fékezzünk bele az arcába meg egyebek.

2016. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
#26 kicsinyesek, irigyek, önzők, depressziòsok ès agresszìvak vagyunk. Ezert akarjuk, hogy a màsik tehene elôbb dögöljön meg.
2016. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%
#26 egyàltalàn nem làtom, hogy az agresszìv reakciò lenne felpontozva.
2016. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Becsapom hàromba oszt otthagyom a ràkba.
2018. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!