Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi büntetést kaptam volna...

Mennyi büntetést kaptam volna ezért, illetve indulhat-e ellenem körözés?

Figyelt kérdés
Ahol lakom nem lehet a Fő utcán biciklizni egy ideje és rendőrök is járnak gyalogosan ez miatt szerintem elég gyakran. Igazi rosszfiú voltam és nem álltam meg, amikor valamit mondtak nekem hanem eltűntem egy kis mellékutcában. Elindultak felém és én azonnal irányt változtattam. Hátra se néztem amikor elhajtottam nem tudom követettek-e, remélem futottak sokat a kis pénzbehajtó pandúrok. Illetve nem volt semmilyen felszerelés sem a kerékpáromon szerintem ez is lett volna egy kis tétel (valaki tudja esetleg, hogy mennyi?)
2016. júl. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a körözésnek és hasonlónak semmi esélye nem lenne.. nekem is szóltak már hajnalban hogy nem ártana lámpa mondtam hogy tudom és elmentem énis meg ők is :) ettől ne félj nem fognak körözni! Ha még nem volt előtte ügyed a rendőrséggel akkor biztossan semmi, de ha volt akkor is max egy 15ezer forintos csekk.. remélem tudtam segíteni és ettől ne félj :)
2016. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sikerült annyit elérned, hogy mostantól vadászni fognak rád :)
2016. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell félni, nincs körözés, csak szeretik csesztetni az embereket. Ha ezt egy rendszámos motorral/kocsival játszod be, akkor lehet baj. :)
2016. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Körözés? Ugyan mi alapján? Mi szerepelne a személyleírásban? Kis köcsög tizenéves?


Nem fognak ezzel szórakozni, kishal vagy te ahhoz, viszont annyit elértél, hogy ha ők ismét meglátnak és felismernek, előszednek és valamiért megvágnak. Ha van rajtad füstszűrős sapka azért, ha nincs, azért.

2016. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az a rendőr, akinek nem álltál meg! A főutcán tekertél és a felszólítás ellenére tovább hajtottál! Most meg vagy! Az IP- címed alapján elindítom az eljárást ellened!
2016. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Büszke lehetsz magadra hülyegyerek.

Ötös te meg ne erőlködj.

2016. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legközelebb jobban figyelek akkor.
2016. júl. 10. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!