Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Németországban milyen a...

Németországban milyen a közbiztonság manapság?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 22:08
 1/7 anonim válasza:
52%

Szia,

Amióta arab "vendégeket" kaptunk, rosszabb lett. Szilveszterkor cirkusz volt, mert nőket molesztáltak, a múlt hónapban meg a mi utcánkban támadtak idős nénire :/

Vannak helyek, ahol kicsit veszélyesebb, de nem mindenütt.


A rendőrök sajnos nem mindig dolgoznak úgy, ahogy kéne.

2016. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, ezek azért kirívó esetek ám, az általános közbiztonság továbbra is jó. Természetesen a bevándorlók közül sem mindenki angyal, de a megérkezésükkel nem jött el az apokalipszis Németországba...
2016. júl. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Elég nyomasztó... Az 1 órãs úton hazafelé csak 6 különbözö plakátot láttam, hogy a rendörök gyilkosságok miatt keresnek egyes emberekröl információkat. És ugyebár a fantomrajzok a szöveg alatt nem éppen európai kinézetü emberekröl voltak.
2016. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
34%

#2

Menj el Frankfurt belvárosába, televan algériai meg marokkói drogkereskedőkkel. Nem egyszer láttam razziát. Nem kirívó esetek ezek, utána is hallottunk hasonló híreket (akkor a szomszédos városban egy fiatal srácot próbált kirabolni pár németül rosszul beszélő arab).

2016. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: köszönöm, tapasztaltam, láttam. Ennek fényében írtam a véleményemet. Nem kell minden burka meg barna szem láttán beszårni, de természetesen vannak, mint mondtam, kirívó esetek. A hétköznapok, szubjektív biztonságérzetét ezek lehet, hogy negatívan befolyásolják, de statisztikailag, objektíven nézve nem rosszabb a helyzet, mint korábban.
2016. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
most olyan ott és lesz, mint nálunk volt és van, mondjuk Hadházon..etc..
2016. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a közlekedés, közlekedésbiztonság kérdéscsoport...
2016. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!