Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Állítólag a luxusautók tulajdo...

Tom Benko kérdése:

Állítólag a luxusautók tulajdonosai azért állnak be egyszerre két-három parkolóhelyre, hogy a melléjük parkolók nehogy sérülést okozzanak a járművükben. Nekem viszont ez eléggé fals érvnek tűnik. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 12:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
@Koaxk Ábel: Erre amúgy van egy megoldás, úgy hívják, hogy gyakorlás.
2016. aug. 27. 09:50
 12/16 Koaxk Ábel ***** válasza:

"@Koaxk Ábel: Erre amúgy van egy megoldás, úgy hívják, hogy gyakorlás."


Ezt most nem igazán értem miért nekem címezted, én tudok parkolni, csak féltem a kocsim, és a sok vadbarom miatt szoktam jó messze leparkolni ha tehetem, mivel jártam már úgyhogy autóba ülve rámnyitotta egy smaragdzöld suzukis az ajtót, aztán mikor átszóltam, még ő volt kiakadva, hogy én zokonveszem, hogy az ezüst színű autómon lett egy zöld festéknyom.


Ettől még mindig rejtély számomra miért állnak mellém az üres parkolóban.

2016. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
&Koaxk Ábel: Nem rád gondoltam.
2016. aug. 28. 12:01
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért, hogy a 2107-es és 1500S-es kisebbségi verdák ne húzzák meg az "ódalát".


Ja, meg szeretek kényelmesen beszállni az 1,5 tonnásba.


A vonalak figyelgetését meghagyom a kisautós, p@csköszörüs jampecoknak!

2016. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
@14: Érdekes, engem még egyszer nem húztak meg a "kisebbségi" verdák. Általában képesek legalább hozzávetőlegesen jól parkolni, ellentétben a másfél tonnás péniszpótlékok vezetőivel.
2016. szept. 6. 07:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, szerencséd van!
2016. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!