Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Színtévesztő vagyok! Korrekció...

Színtévesztő vagyok! Korrekciós szemüveggel van esélyem arra, hogy kamionos lehessek és hivatásos jogsim lehessen?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és most egy kamionmosóban dolgozom, de nálam a kamionozással egy álom válna valóra, sokan mondják hogy ez így meg úgy cigány élet, én viszont vhogy "igénylem" azt az életformát, jah és belföldizésről lenne szó, nem nemzetközi.
2016. szept. 27. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Tíz évet adok rá, bár akkor lehet, hogy nem kapsz munkát, mert a kamionok elvezetik magukat.
2016. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mire adsz 10 évet?
2016. szept. 27. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ennyi időn belül fogják engedélyezni, hogy ugyanúgy vezethess, mintha csak fénytörési hibád lenne. De erre még tudtommal várni kell.
2016. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jah, tehát nem sok esélyem van :(
2016. szept. 28. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:
nem unod meg naponta feltenni ezt a kerdest bzdmeg?
2016. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bognár Attila válasza:

Sziasztok!

Hogy lehet ilyen választ adni egy ember megélhetési problémájára?? Ne legyenek már ilyenek kérem szépen! Aki itt kérdést tesz fel az lehet, hogy elkerseredett és segítséget vár! Ne vegyék félvállról kérem szépen! Köszönöm! - A kérdeseim: Van már összefogás ez ellen a teljesen elavult és rossz szabáky miatt?? Ha van ilyen korrekciós szemüveg, akkor miért nem építik be azonnal a törvényi leírásba. Tudomásom szerint 400,000 embert érint ez a probléma..Fontos lenne a gyors intézkedés, ha ennyi emberről van szó! 😉

2017. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!