Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Színtévesztő lehet kamionos?

Színtévesztő lehet kamionos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mivel oda PÁV is kell, ha jól tudom.
2012. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Aggressive válasza:
Nem is biztos, h kapsz jogosítványt ha színtévesztő vagy. Elnézel egy piros lámpát és máris ott a baj.
2012. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezzel vitatkoznék, mert én is szintévesztő vagyok, és van jogsim.A doki elküldött egy helyre ahol megnézték hogy merre hány méter és kész.
2012. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

apukám színtévesztő (nem színvak!)alapszíneket tehát meg tud különböztetni zöld piros sárga kék

fekete fehér

de ennek ellenére nem fognak jogsit adni ha csak nem hazudsz ahoy drága jó apukám tette de nyugodtan mondhatod hogy látod a színeket mert nem lesz a színtévesztőségből semmi gond gyakorlatban

2012. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A PÁVot a kutya sem kéri általában, szerintem a színtévesztés is kibulizható. Haverom pl színtévesztő és katonatiszt :)
2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké de azt is halottam hogy csak a zöld színtévesztők nem lehetnek hivatásos sofőrök vagy tévedek?
2012. jan. 24. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérik a PÁv-ot ha elekarsz helyezkedni, tény, hogy a rendőr kpm nem fogja kérni, de a munkáltató igen.
2012. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha itt felsorolnám, hány olyna kollégám van, akinek nincs PÁVja, hajajj :)
2012. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondom, én a zöldnek és a barnának a sötétebb árnyalatait nem tudom megkülönböztetni, és van jogsim.
2012. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Színtévesztőnek semmiresem lehet jogosítványa.
2012. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!