Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Zebrán elütöttek, mik a...

Zebrán elütöttek, mik a további teendők?

Figyelt kérdés
Hétfőn, miközben a zebrán haladtam át (lámpa nélküli kereszteződés) egy balra kanyarodó autó elütött. A helyszínre kiérkeztek a mentők és a rendőrök is... viszont a mentők viszonylag gyorsan kórházba vittek, elláttak stb... ma engedtek haza. A kérdés a következő: Nekem van további teendőm ez ügyben vagy majd a rendőrség kiértesít a továbbiakról? (bíróság, stb)? /8 napon túl gyógyuló sérülésem is lett\

2016. dec. 1. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az autós biztosítójánál is be kell jelentkezni kártérítésért.
2016. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudd meg, kik intézkedtek. Ha el tudsz menni, ballagj be a yardra, és kérj egy jkv másolatot. aztán azzal ballagj be a biztosításfelügyelethez, ahol megmondják, ki is a biztosítója a gázolónak. Oda beballagsz a kórházi, baleseti, rendőrségi papírokkal, és elővezeted a kérésed.

..aztán valami történik...



szerintem(de még nem voltam ilyen szituban)

2016. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!