Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hallottátok hogy elütöttek...

Hallottátok hogy elütöttek egy ikerbabakocsit és benne volt a 2 picike lány?!

Figyelt kérdés
Nekem ikreim vannak és mikor meghallottam a hírt akkor nagyon letablózott !!! Egyszerűen nem tudom felfogni hogy mennyi ilyen embernek van jogosítvány a kezében!!!
2012. jún. 19. 12:07
1 2 3 4
 1/34 Dottorre válasza:
100%

Hallottuk. Az egyik meg is halt, a másikat sikerült újraéleszteni.


Szomorú a történet, de az autóst sem kell addig elítélni, amíg nem tudod, hogy mi volt a lényege. Egyatalán nem biztos, hogy az autós volt a hibás,vagy épp az az autós, amelyik elütötte. Nagyon sokan halnak meg ártatlanul az autósok között is.

Ettől függetlenül én is nagyon rosszul éreztem magam, amikor ma reggel olvastam a hírt.

2012. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%

[link]

Istenem! Nekem nincsenek ikreim, viszont babám az igen.

Szegény szülők!

2012. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

"nagyon letablózott"


úgy érted, letaglózott?

2012. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudni mi történt, de ezt pontosítani kellene: "az út szélén a szülők által tolt babakocsit".

Az úttest szélén, vagy a járdán történt mindez?

Ha az előbbi, akkor miért nem a járdán mentek, ahol kell?

2012. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen,már reggel korán rádióban,azóta több hirportálon is.


Nem csak az autós lehet a hibás,nem volt szó arról hogy az este az sötétet takar-e és esetleg út szélén nem látható helyen sodorta el a kocsi vagy a sofőr nem figyelt.


de maga a tény hogy az egyik meghalt,a másik sem biztos hogy túléli,borzasztó.

2012. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de azért szerintem nem csak az autós volt itt a hunyó.

A szülők este, az úton tolták a babakocsit. Oké, hogy a járda túl szűk volt, meg is értem, de akkor veszek fel láthatósági mellényt, hogy feltűnőbb legyek és ne az utolsó pillanatban vegyenek észre az autósok.

Persze az autós meg jobban kellett volna figyeljen...

2012. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
64%
Hallottam :( ráadásul itt történt tőlünk nem messze. Az út szélén tolták, ugyanis azon a járdán ami ott van egy szimpla babakocsi se nagyon fér el, nemhogy egy ikerbabakocsi :(
2012. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez a hallottunk valamit, utáljuk az autósokat de igazából semmit nem tudunk!
2012. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
100%
Az út szélén nekem az utat magát jelenti... Attól, hogy a babákat érte a baj, és így a szülők élete ment tönkre, még egyszer sem biztos, hogy a szemét sofőr tehet róla. Neki milyen lehet a tudat, hogy része volt egy gyermek halálában? Főleg, ha vétlen volt?
2012. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"az út szélén tolták a kocsit, mert az olyan keskeny volt, hogy nem fért el a járdán"


akkor az úton tolták a babakocsit

ha már sötétben volt,vagy nem belátható részen,akkor nem tehet róla igazán az autós


de a szülők életük végéig hibváztathatják magukat hogy miért az úton tolták a babakocsit (nem pedig kivéve belőle kenguruban pl,kocsit pedig összehajtva)

2012. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!