Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A furgonra azonos közlekedési...

A furgonra azonos közlekedési szabályok vonatkoznak, mint a személyautóra?

Figyelt kérdés

Fiat Ducato 3,3t dobozosom van.

Előre is kösz a válaszokat!


2010. máj. 5. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Rég tanultad a KRESZ-t? Mert abban benne van pontosan, hogy mi az szgk, és mi a tgk és mi az összsuly!!
2010. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már utána néztem a googleban!

Felvidéki magyar vagyok, azért kérdem hogy Magyarországon milyen köz.szabályok vonatkoznak furgonra, de ezek szerint te sem tudod, mert mást válaszoltál a kérdésemre. -)

2010. máj. 5. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
3,5 t megengedett legnagyobb összsúlyig ugyanaz, mint a személygépkocsi. Nyugodtan jöhetsz vele, az még nem tehergépkocsi.
2010. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első válaszadó vagyok. Veled ellentében tisztában vagyok a kresszel, mert akkor nem kérdeztem volna ilyet.A felvidékre más szabályok vonatkoznak? Oda külön jogsi kell? Nem véletlenül emlitettem az összsulyt. Az utánnam levő válaszadó remélem segitett az ügyben, jöhetsz bátran, szivesen látunk .Abban viszont igazat kell adnom, hogyha nem tudunk valamit inkább kérdezzünk, nem szégyen bocsi ha megsértettelek....
2010. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:28

Köszönöm a választ!-)

2010. máj. 5. 19:49
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:23

Jól van nem történt semmi, nincs harag.

Az én részemről bocsi!

Azért jólesik hogy nem tagadtok ki.-)))

2010. máj. 5. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

"3,5 t megengedett legnagyobb összsúlyig ugyanaz, mint a személygépkocsi. Nyugodtan jöhetsz vele, az még nem tehergépkocsi."


A 3500 kg-ot meg nem haladó gépjármű is lehet tehergépkocsi.

Egy személyautót is le lehet vizsgáztatni tehergépjárműnek...

2010. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!-)
2010. máj. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!