Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti melyik autósiskolában...

Ti melyik autósiskolában tanultatok?

Figyelt kérdés
Aki az utóbbi 5 évben Bp-en szerzett jogsit, kérem írja meg, hogy melyik suliban és melyik oktatónál tanult. Kérem értékelje mindkettőt 1-10-es skálán. (1 a legrosszabb, 10 a legjobb) Előre is köszönöm.

2017. febr. 13. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Érden tanultam a Hubai Autósiskolánál, ahol megfelelő oktatást kaptam a Kreszhez, viszont szerintem nem a legjobb oktató választottam voltak előnyei, hátrányai..autósiskola 6/10 az oktató 5/10. Múlt héten voltam harmadjára vizsgázni, és sikerült köszönthetően a rendes vizsgabiztosnak aki nem volt olyan mint az előző kettő..
2017. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MHSZ-ben tanultam,anno 1980-ban, szuper volt.
2017. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BiTOPro97 ***** válasza:

Mindegyik sulijáról mást mondanak, ahova én három éve jártam ott ma más van.

Amúgy sokan pont ezért is kisebb cégeket javasolják, mert tudják ajánlani, nincs nagy változás, telephelyek, oktatók, és sokszor hozzáállásban sem.

2017. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ATI.gkt.

KRESZ oktató: 10/10

Első gyakorlati oktató:10/0

Második gyakorlati oktató:10/10

Minden elsőre meglett.

2017. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!