Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a jó abban ha előzés...

Mi a jó abban ha előzés közben az előzni kívánt kocsi sofőrje elkezd gyorsítani?

Figyelt kérdés
Tisztában vannak vele ezek a tuskók hogy ez balesetveszélyes? Ha addig nem bírtak normális tempóban menni akkor miért pont előzés közben kell gyorsítaniuk? Persze amikor meglettek előzve utána megint mennek tetű lassú tempóban.Ritka az aki MINIMUM annyit tesz hogy leveszi a lábát a gázpedálról amikor valaki előzésbe kezd,de már annyi is elég lenne ha nem gyorsítana legalább
2017. febr. 25. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, még nem válaszoltál a kérdésemre.

Hogyan szoktál előzni? Ha megy valaki előtted 90-nel, nekiállsz előzni?


"A gázról csak akkor kéne levenni a lábat ha jön szembe valaki.Nyilván ha senki nem jön szembe akkor nem várom el ezt senkitől se.Ha én megelőzök valakit akkor utána nem megyek lassabban mint ő,erről szó sincs "


Ha jön szembe valaki, akkor se várd el!


Most nem a kisautókat akarom szidni, de akkor kezdj el előzni, ha tudod, hogy tartósan gyorsabban tudsz menni, mint a megelőzött. Legyen az autódban akkora tartalék, ha gyorsít 30-cal, te akkor is meg tudd előzni!

Bmw-s eset: gyorsítással sem tudtam volna akadályozni, 116 Le-m van, mert akkora gázzal és lendülettel jött.


A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy 30km/h plusz alatt nem előzünk.

Kérlek szépen, azt felejtsd el, hogy 10km/h plusszal akarsz előzni, meg fékezésre kényszeríted a megelőzötted, mert abból durci lesz!


Jó, volt olyan eset, amikor gyorsítottam. Nyíl egyenes út, szemben senki.

Én lakott területen nem megyek gyorsabban 60-nál. Na, a fiat uno egész végig bennt bújkált a seggemben. Lakott terület táblánál, hallom már bőg a motorja, erőlködik, én meg 140-nel hagytam ott. :-)

Meg is bosszulta, a következő faluban, üvöltő motorral, 80-nal ment el mellettem. :-)

2017. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

2#-es!

Nem lehet, hogy rosszul méred fel a sebességét?


Elém is ki szoktak jönni, semmi gond, de ha nem nyomja a gázt, meg a suzukis papa 40-nél már akarja rakni a negyediket az már gáz!

Ha én kihajtok valaki elé, az úgy néz ki, hogy 2-esben 60, és így tovább huszasával.

Utol se érsz!

2017. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Versenyzés ,szivatás ,sértettség ,ezért csinálják.


Sok millió agyonfrusztrált, mindenre dühös ember van idehaza akiknek a normál életben szinte soha nem adatik meg hogy valamiben jobb legyen mint a másik, és itt az úton úgy érzi kiélheti magát. És nem fog versenypálya bérletet venni a minimálbérből,se sportautót nem fog venni magának.


Egy előzés úgy jön le neki ,hogy őt személyében megint alázzák, de ő megmutatja hogy nem fog könnyen menni a másiknak.


Ellenszere ennek nem sok van ,maximum nagyobb lendület és visszaváltás,ne 5-ösben kényelmesen előzgessünk,hanem vissza 3padló,vagy kinek mi a legjobb gyorsulása adott sebességnél ,ez kocsifüggő.Szóval a lehető leggyorsabban legyünk túl a manőveren.

2017. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

#11-es te jó hülye vagy,már bocsánat.

"Ha jön szembe valaki,akkor se várd el"

De,igen is elvárhatja,mivel HA SZÜKSÉGES lassítással is segíteni kell az előzést.Ez meg egy olyan eset,mikor szükséges.Gyanítom,te is azon bunkók egyike vagy,akik nem képesek normálisan közlekedni,és ha ezért valaki meg akar előzni téged, nemhogy lassítanál,még nyomod a gázt.

2017. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!