Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meg lehet szokni egy másik autót?

Meg lehet szokni egy másik autót?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdek az új oktatómmal (a régit leváltottam mert nem voltunk jó hatással egymásra), csak félek, hogy szokatlan lesz nagyon, kisebb az ő kocsija, diesel-es, eddig benzinessel tanultam.
2017. márc. 3. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Elején szokatlan lesz, mert alapból a dízel picit másabb. Az új oktatód elfogja magyarázni mit hogyan kell, nyilván tudni fogja hogy más autóba voltál eddig stb... Szerintem első néhány percben úgy is egy kis részen fogsz ismerkedni az autóval és ennyi.
2017. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg lehet persze, kell pár óra max de meg lehet. Nekem két autót az első 14órán folyamatosan váltogatott az oktató, pont ezért, hogy ne legyen gond átülni másikba. A vizsga előtt meg ugyanazt vezettem már.

Kisebb autót könnyebb megszokni,plusz benzin után a dízel is könnyebb egy kicsit.

Ilyenkor általában vagy forgalom szegény helyen vagy rutinpályán indít az oktató.

2017. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!