Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Jobb kéz szabálynál minden...

A Jobb kéz szabálynál minden jobbról érkezővel szemben elsőbbségem van, vagy csak ha az adott irányból érkezik?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

A jobbról érkezőnek lenne elsőbbsége,ha megadod...

Ha nem, akkor így járt...

2017. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jobbrólérkező... vagy csak az adott irány... fogalmazd már újra! A jobbról érkezés nem eléggé konkrétan adott irány?

Szóval a konkrétan jobbról érkező járműveknek elsőbbséget kell adnod egyenrangú kereszteződésben.

2017. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva: neked a balról érkezőkkel szemben van elsőbbséged, a jobbról érkezőknek veled szemben van elsőbbsége.
2017. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Jobbról érkezővel akkor van szemben elsőbbséged neki balról ha érkezik neked.
2017. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor udvariasságból mindenkinek elsőbbséget adok, aki balról jön és jobbra tart. Évek óta buszvezető vagyok, de ebben sosem voltam biztos. Köszönöm a segítséget!
2017. márc. 9. 22:06
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a kemény, nem a kár széle :D
2017. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy a jobbról érkező hogyan tud például balról érkezni. Ezt még megosztanád velünk, kérdező?
2017. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Kamugép vagy, nem buszvezető.

Az ilyet a hivatásos D kategóriás vizsgán úgy vágják ki mint a macskát sz*rni.

2017. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor udvariasságból mindenkinek elsőbbséget adok, aki balról jön és jobbra tart. Évek óta buszvezető vagyok, de ebben sosem voltam biztos."


Ez durván hangzik...

2017. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, ha felborulva csúszol a buszoddal a kereszteződésbe, akkor elsőbbséged van (a neked) a jobb kéz felől érkezővel szemben.


ui: Azért remélem, hogy ilyen retardáltak nem vezetnek buszt, legfeljebb áramot.

2017. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!