Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet ilyenkor tenni? Át...

Mit lehet ilyenkor tenni? Át lehet menni másik oktatóhoz? Van értelme?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a forgalmi vizsgám és sajnos nem sikerült mert az oktató végig nyomkodta a pedálokat,sőt az egész 40 óra alatt..Nem egyszer szóltam neki de az autóját sajna rohadtul féltette...Elcsalta a vizsgámat és kb semmit se tanított nekem csak a pénzt követelte folyton..

Gondolkozok hogy átmegyek egy olyan oktatóhoz akinek a tanuló a fontos nem az hogy a nyugdíját kiegészítse..Bevallom őszintén egy ilyen emberrel többet nem szívesen dolgoznék együtt és tovább vastagítani a pénztárcáját....Azt érzem hogy szándékosan buktatott meg mert vizsga előtt folyton azt mondogatta hogy milyen rossz lesz ha többet nem találkozunk...


2017. márc. 19. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 40óra alatt végig nyomkodta a pedálokat akkor vagy szükségesnek érezte vagy csak simán lehúz ,de egy biztos nem a 40 óra maszatolás után kellett volna észbe kapni.Nyilván nem késő ,csak hát az idő meg a pénz ,de ez a te dolgod.Egy normális oktató addig vizsgázni sem enged ,amíg be kell avatkozni vezetés közben.Szerintem gondold végig és ha tényleg úgy gondolod hogy az oktató rossz (amit a leírás alapján eltudok képzelni) akkor szólj hogy váltani szeretnél.
2017. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tőle kb semmit se tanultam..Itthon kellett elmenni gyakorolni folyamatosan..Persze hogy lehúz csak tudnám miért...Elvileg nála senki se bukik meg..De ha máshoz átmegyek muszáj leszek elég sok plussz órát venni mert nem azért küzdöttem végig hogy az utolsó vizsgánál feladjam..De ő mindenkinek nyomkodja a pedálokat egyébként és érdekes hogy nálam jóval bénábbak is átmennek nála..De azt szerintem ő sem gondolta komolyan hogy ezek után még visszamegyek hozzá..Itthon azt mondták hogy muszáj leszek nála levizsgázni..
2017. márc. 20. 07:27
 3/3 anonim válasza:
Nekem az oktató 1szer nyúlt bele egèsz oktatáson, ha nem teszi akkor kilapítok zebrán 3 gyalogost. Nem normális ha állandóan belepiszkál.
2017. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!