Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Munkabeosztásomból kifolyólag...

Munkabeosztásomból kifolyólag késő este járok haza erdőn keresztül biciklivel van lámpá de nem sokat ér. Éjjellátó szemüveg segíthet, hasznos lehet tapasztalat valaki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ruszki katonai éjjellátót használtam párszor, az csak a fényt tudja felerősíteni, nulla fényben ott is kb. csak a feketeséget látod.

Ha ilyen sárga lencsés valamikre gondolsz, az nem fog szerintem javítani a dolgon.


Erősebb, LED-es lámpa szerintem a megoldás.


[link]

2017. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vegyél egy komplett kommandósfelszerelést, nehogy véletlenül beszerezz egy normális lámpát ahelyett a szilikonos 600 forintos csoda helyett, ami csak arra jó, hogy a rendőrök ne büntessenek meg.
2017. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha veszel egy normalis lampat lehet csoda fog történni.......
2017. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni 1000 forintért "Energizer" LED kézi rúdelem lámpát, piszok erős a fénye és messzire világít, csak 2 db AA rúdelem kell bele. Tartót barkácsolhatsz hozzá, és világítási minőségben lesz egy 35 ezer forintossal egyenértékes bringalámpád.
2017. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség az éjjellátó,annak árából veszel 30 jó lámpát :D

Power "cree"ledes lámpát a kínai már ad 3 ezerért és nagyon jó fénye van, akkuja tölthető .De felrakhatsz még egy fejlámpát is,de az is ledes legyen.

2017. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy erős LED lámpát. Egy éjjellátó árából 1 km-re elvilágítasz 360 fokban :D
2017. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Inkább normális lámpét vegyél, azt nem csak az erdőben használhatod. Pár ezer forint egy Solarstorm, ha éjszakai terepezésre azt szokták használni, akkor neked is jónak kell lennie.
2017. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na igen :) 3-4000 forintért olyan lámpát kapsz amit lakott területen már szinte használni sem szabad :D

legalábbis nekem már szóltak, hogy brutálisan vakít a lámpa (pedig lefele van irányítva)


egy ilyen lámpa a legsötétebb erdőt is fényárban fogja úsztatni...

2017. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
De természetesen vehetsz éjjellátót is. Azt azért megjegezném, hogy ha véletlenül jön valaki szembe normális világítással, akkor valószínűleg ki fogod bírni röhögés nélkül...
2017. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!