Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A forgalom mely részvevőit...

A forgalom mely részvevőit utálod és miért? Lent a lista.

Figyelt kérdés
Gyalogos, kerékpáros, kamionos, buszos, kalaposhétvégi suzukis, bmw-s, mentős, rendőr, tűzoltó, 1.9-es tédéji motros 20 éves füstölő golf, futár, motoros, taxis.
2017. ápr. 7. 15:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

Hakapeszi:


Szerintem a nemet kispolgar kozlekedese meg igy is jobb, és en jobban kedvelem, mint otthon a sok idegbeteg gyokere, aki dudal, villog, obegat, anyazik, ha mar nem tetszik neki valami. Amugy meg a -10 km/h-val nem tudom mi bajod, de a kamionok/teherautok/traktorok specc jobban feltartjak a forgalmat a fouton, mint az, aki a 100-as tablanal - ami ugye a max megenegedett, nem az ajanlott, de mindegy...- 90nel megy.

2017. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
32%

"kamionok/teherautok/traktorok specc jobban feltartjak a forgalmat a fouton"


1. A fricceknél bundes úton kamionnal 60 km/h a megengedett (hogy mi a .aszért? Egész Európában 70 km/h) és a marha német sofőr be is tartja.


2. A német úrvezető főúton előzni már végképp nem tud, beáll a kamion mögé és vonatozik.

2017. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%
Taxis. A jó qrva anyját az összesnek.
2017. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Alex Fly ***** válasza:
49%
Azokat, akik nem tudnak közlekedni. Járműtől függetlenül. A szabálytalan kerékpárosok, gyalogosok, AMP-k, taxisok ugyanazon emberek, csak az adott esetben az ominózus járművel közlekednek. Aki az egyikkel nem képes szabályosan közlekedni, az a másikkal sem fog.
2017. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

A forgalom egyik résztvevőjét sem utálom. Sem egységes (???) csoportokba sorolva, sem egyenként, alkalmanként.

Jó hosszú listád van. Egyszerűbb lett volna azt írnod, hogy magadon kívül minden közlekedőt utálsz.

Negyvenhét éve van vezetői engedélyem, kilenc évig hivatásoskodtam is. Kihagyások nélkül vezettem, a levezetett időt és távot megbecsülni sem tudom. Nyugodtan indulok el, nyugodtan vezetek, nyugodtan érek haza.

Szeretek vezetni, nem hagyom, hogy bárki kedvem szegje. Attól különb képességeim vannak, minthogy utálgassak. Képes vagyok figyelni, és megoldani a helyzeteket, és elkerülni a bajt.

Ha nincs baj, akkor meg miért utáljak bárkit is? Egyáltalán, tudja bárki is a felsoroltakból, hogy utálod?

Sajnállak. A mások utálatára való gondolás helyett inkább a családom szeretetére fordítom a gondolataim, időm. Nekem, ez esik jobban.

2017. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

1-es vagyok

Én azért utálom annyira a bicikliseket, mert ők azok, akik azt hiszik, hogy nekik mindent szabad, és be is szólogatnak az embernek. Én többszázezer km után még senkivel nem kerültem még szóbeli konfliktusba a forgalomban, ellenben a biciklisek többször is leszólítottak a piros lámpánál, meg kopogtattak az ajtón (le kellett volna törjem a kezét), hogy hogy képzeltem, hogy közelről előztem meg. De ő a padkától 1 méterre ment, az istennek sem húzódott volna le. Ha nem fekete Audiban ültem volna (ja, köcsög audista vagyok, lebuktam), lehet kiszedett volna az autóból, úgy ordibált. A taxisokat meg azért utálom, mert idétlen manővereket csinálnak, úgy vágnak át előttem, hogy az autóm és a taxi között 5 centi sincs. Ilyenkor mindig kapok egy kisebb infarktust, az egészségem tönkremegy miattuk :))

A többiek nem zavarnak, mert nem szólogatnak be, meg nem ilyen veszélyesek, a kamionosokat megértem maximálisan, ők legalább értéket teremtenek, az audisták meg béemvéisták 150-nel sem közlekednek olyan veszélyesen, mint a kóválygó biciklisek.

Csak a véleményemet írtam le, nem kell letámadni.

2017. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
65%
Nem ertem, hogy miert kellene utalni egy embert latatlanba a kozlekedesi eszkoze vagy stilusa alapjan.
2017. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem utálok senkit. Soha eszembe sem jutott volna utálni bárkit a közlekedésben való egyedi részvétele miatt. Különbözőek vagyunk, ezt el kell fogadni és nyugodtan élni mások utálata nélkül.
2017. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

ma 17:14


Pont ez az. Ha 60 a megengedett, 60-nal is fog menni, ami egy szemelyautonak a 100-hoz pl jocskan lassabb, mint, ha csak -10 km/h-val menne lassabban, mint a megengedett. Nem osztom még mindig, itt ahol én élek, még a 100-as táblánál is letolnak rendszeresen, vagy akar városban is, ha nem 60-nal mész már nyomják a segg.ed.

2017. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Alex Fly ***** válasza:
19%
@16: nem értm a problémád. Ha a kerékpáros 1, 1,5 vagy akár 2 méterre megy a padkától, az mennyiben akadályoz meg a szabályos előzésben? Ha viszont szabálytalanul, sávon belül előzöd, akkor viszont jogosan kéri számon rajtad, milrt veszélyezteted az életét.
2017. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!