Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem engedik még szüleim, hogy...

Nem engedik még szüleim, hogy vezessek?

Figyelt kérdés
Most lett meg a jogsim, mentem anyuval már 3x és ma nagyon kellett sietnünk, ezért jobban nyomtam. Anyu azt mondja,hogy fél mellettem mikor nyomom neki (szögletesen kanyarodok, mert nem érzem még a jobb oldalát a kocsinak és nem akarok neki menni a padkának) és félek,hogy nem fogják odaadni a kocsit. Mit csináljak,hogy ne "féljek" a padkától? Mindig mondja,hogy fél mikor kanyarodok, és áll ott egy autó, mert fél hogy nekimegyek. Ha a tükröket lejjebb állítom,akkor nem látom aki jobb oldalt van.

2017. ápr. 21. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni. Ha a kamionok sem padkáznak, akkor te sem fogsz egy kisautóval :))) Finoman kanyarodj.
2017. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom :D
2017. ápr. 21. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni kell, egy idő után rá fogsz érezni. Én 5 éves rutinnal másik autót vettem és annyira furcsa volt, nem éreztem rá eleinte az autóra hogy én is hasonlóan féltem a kanyarodástól ahogyan te mert teljesen szokatlan volt, hiába volt 5 éves vezetési rutinom úgy hogy egy kis sedannal vezettem, meg nagyon ritkán egy kis teherautóval amire érdekes módon 200 méter után ráéreztem, pedig nagy dög volt, ahhoz képest és ráadásul a plató is megvolt pakolva. A másik érdekesség az hogy kombit nehezen szoktam meg, de így 2 év után amikor elvittem a barátnőm sedan autóját mert az enyém garázsban volt és a garázs elé volt pakolva 2 raklap térkő és nem volt idő lepakolni, és a barátnőm autóját vittem el, azzal szintén fura volt egy ideig vezetni mert nem éreztem úgy rá, és parkolás terén is furcsa volt hogy nem kombihoz kell igazítanom a helyet hanem egy 3 ajtós sedanra.

Gyakorlás kérdése az egész, addig én sem engednélek el egyedül ameddig meg nem tanulod, de így ha mellettem ülnél, nem hogy engedném hogy vezess hanem mondanám azt hogy vezess minél többet hogy legyen rutinod meg tapasztalatod. Bármikor adódhat olyan nap amikor egyedül kellene vezetned és nem árt ha már hozzá vagy szokva.

2017. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondják,hogy jól vezetek, csak a nagy sebességes kanyarodástól félnek
2017. ápr. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!