Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik 30-al tötyögnek -minden...

Akik 30-al tötyögnek -minden ok nélkül-, ők rosszindulatból csinálják?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 16:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%

Ha én lakott területen belül 30-al megyek akkor

A - az út nem túl belátható, sürün van fával vagy bokrokkal telepítve így ha bármikor kiszalad elég valaki/valami akkor nem tudok időben megállni


B - túl sok időm van mert mondjuk túl korán indultam el az orvoshoz és nem akarok a váróban 15-20 percet várni, inkább a forgalomban faragok le az időből


C - gondolom a te autódban is van kormány és ki tudsz kerülni

2017. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
D - Műszaki hiba
2017. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%

na igen a műszaki hibát kifelejtettem...

habár ez már manapság ritka.

régi autóval még lehet menni műszaki hibával is azonban sok új autó letilt aztán be sem tudod indítani

2017. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem, miért lenne rosszindulat?
2017. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Eddig azt hittem, hogy a többség, aki feltartja a forgalmat egyszerűen csak balf@şz a vezetéshez.

Az itt olvasott kérdésekre adott válaszok alapján, sajnos ezek az emberek tudatosan akadályozzák a forgalmat. Mert ők így ütik el az időt, mert spórolnak az üzemanyaggal, mert szerintük így biztonságos, stb...

Ezek után, ha valaki a jövőben indokolatlanul töketlenkedik előttem, azt le fogom dudálni a fenébe.

Megértésüket köszönöm!

2017. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Remélem az a vezető akire rádudálsz, majd jól besatuz előtted:) kerüld ki b+, mint aki előttem is írta, van benne kormány nem?
2017. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

Igazad van 5-ös válaszoló!

Nagyon erős autó kell ami meg tud előzni egy 30km/h-val tötyögő autóst!!!!

Szinte lehetetlen leküzdeni azt a 20km/h-s sebességkülönbséget és akkor még nem is említettem a 30km/h-nál jelentkező hatalmas légellenállást ami dobálja a kocsidat jobbra-balra!!!! :D

2017. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor megyek 30 al ha: Annyi a megengedett max. Annyira rossz az út, hogy indokolja ezt, műszaki gond (ilyen nem volt)
2017. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
Lehet még hideg a motorja, és azért óvatos. Nem mindenki akarja kitaposni az autóját 100.000 km alatt.
2017. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
1-es: ha azért tartasz fel több embert, mert túl korán indultál el, akkor kérlek inkább várj a rendelő előtt. Volt egy ilyen nyomorék kollégám, aki 20 km-re elindult 30-35 perc menetidővel számolva, mert ő ráér, így elég 50-60-nal is mennie. És ő pont magasról tesz arra a másik 200 autósra, akiket összeszed maga mögé. Jó ötlet, hogy ki lehet kerülni - kivéve, ha záróvonal van, jönnek szemben, miegymás. Ne legyünk már balfékek, közlekedjünk minél közelebb a megengedett sebességhatárhoz!
2017. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!