Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor kezdtetek autós oktatót...

Mikor kezdtetek autós oktatót keresni?

Figyelt kérdés
KRESZ vizsga időpont megvan, júliusban megyek. azt mondták, már most nézzek oktatót, hogy hamarabb sorra kerüljek.

2017. jún. 25. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én akkor telefonáltam, mikor meg lett a kreszvizsga. Ezzel annyi volt a baj, hogy eltelt legalább másfél hónap mire sorra kerültem. Úgyhogy nem baj, ha már most keresel oktatót, de kalkuláld bele azt is, hogy mi van ha esetleg nem sikerül a kresz.


Oktatót pedig úgy keress, hogy a központi irodában kérdezd meg, hogy kit ajánlanak. Én befürödtem az elsővel, akit én választottam.

2017. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a pénteki sikeres kresz vizsga után felhívtam az iskolavezetőt. Mondta, hogy ő elvállal, hétfőn mehetek.
2017. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak én nem értem teljesen a kérdést...

Miután megvolt a sikeres KRESZ vizsgám, még várnom kellett pár hónapot, hogy betöltsem a 17. életévemet. Utána az autósiskola rendelt ki hozzám oktatót, nem nekem kellett keresni.

2017. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én online csinàltam,igy nekem a rendszer csak akkor engedett tovabblepni oktatot keresni,amikor sikerult a kresz vizsga.

Szerintem nincs ez maskepp tantermi rendszernel sem.

Sajnos ez idoigenyes folyamat.

2017. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Akkor csak én nem értem teljesen a kérdést..."


az érdekel, h megvártátok e, hogy sikerült-e a vizsga, vagy már előtte felvettétek a kapcsolatot egy autós oktatóval.

gondolom, vizsga eredménye még aznap kiderül.

2017. jún. 25. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mostanában hogy van. Mikor én vizsgáztam KRESZ-ből, a vizsga után rögtön megtudtam az eredményt. Tehát közben nem igazán volt lehetőség oktató után telefonálgatni, intézkedni.
2017. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem hamarabb volt meg az oktatóm mint az autósiskola .

Úgy mentem az autósiskolába be iratkotni hogy xyx oktató mondta hogy itt iratkozzak be kreszre mert utánna őt szeretném oktatónak . Annyiban szerencsés voltam hogy nagyon jófej oktató és amíg akik az autosiskola oktatóival voltak ők tipikus tanulok megjárta hulladékon tanuktak én meg jó fej oktatóval egy egész uj és nem olyan sok béna tanuko megjárta kocsival voltam . :)

2017. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem hamarabb lett oktatom mint az autós iskola . Ajánlották az oktatót fe hivtam mondta hogy az autos iskolában szol és mennyek be beiratkozni a kressz vizsga után fel hívtam és vizga után 3 héttel késöbb már vezettem is az otqto golfot
2017. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!