Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Teherautós/kamionos cégeknél...

Teherautós/kamionos cégeknél van külön orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyivel komolyabb mint a háziorvosi a jogsi szerzés előtt?
2017. jún. 25. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
általában nincs vagy egyáltalán nincs?
2017. jún. 25. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek lenne? Ott van a jogsidon az alkalmasság.
2017. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ezt írta youtube kommentben az egyik videós kamionos:


"Mindenhol,minden cég elküld orvosi vizsgálatra.Amikor felvételizel akkor biztos.(szerintem amikor leszámolsz akkor is) Úgy tudom ezzel alépéssel a cégek védik le saját magukat a simlis,rafkós emberekkel szemben.Értem ezalatt.hogy a felvételizőnek van egy komoly sérülése,betegsége a cég nem küldi el orvoshoz,ő meg egy idő után elkezdi perelni a céget,hogy náluk "szerezte" a sérülést,betegséget.Ezektől a vizsgálatoktól nem kell parázni."

2017. jún. 26. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm, ebben mondjuk tényleg van logika.
2017. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
99%-ban nincs. Ilyen orvosi vizsgálatról még nem is hallottam. Biztos ezt is valami fotelkamionos írta. :D
2017. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mindenhol,minden cég elküld orvosi vizsgálatra"


Pl. a jelenlegi cégem nem küldött el, ergó már nem igaz, hogy "minden".


"Amikor felvételizel akkor biztos.(szerintem amikor leszámolsz akkor is)"


Egy okot mondj, hogy rávegyenek, hogy elmenjek orvosi vizsgálatra mikor leszámolok!

2017. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk belépéskor, és minden évben egyszer el kell mennünk az üzemorvoshoz. Leolvasod a falon a táblát, vérnyomás, némelyektől megkérdezik, hogy nem alvásközbeni légzészavaros-e, gyógyszerre mennyit iszik, mennyit drogozik és kész, alkalmas.
2017. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még a gyári munkást is elküldik orvosi vizsgálatra amikor leszámol. Pontosan, ezzel védi magát a cég.


Kérdésre válaszolva. Semmivel nem komolyabb az orvosi vizsgálat, mint a jogsi szerzés előtt.

2017. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!