Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan eset, amikor egy...

Van olyan eset, amikor egy főutat lezárnak, s az autópályára terelik a forgalmat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyakori, de előfordulhat ilyen.

[link]

[link]


Kérdés, hogy aki nem mehet autópályára (traktor, smkp, stb.) az mit csinál ilyen helyzetben...

2017. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, én is ezt a siófoki esetet kerestem. Nagyon köszi. Tényleg ritka, inkább a fordítottja szokott lenni.
2017. júl. 11. 01:37
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen esetben nem kell a matrica. Persze olykor ezt utólag kell elmagyarázni az útdijas ügyfélszolgálatnak.
2017. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

fénykép a terelésről, emlékeztető diktafonra, hely, időpont, kilométerszelvényy, stb...senki nem fog szólni.


A rendőr utasítását végre kell hajtani.

2017. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A terelés megkezdése előtt a rendőrség értesíti az autópályakezelőt.

Egyszer jártam így, felhívtam még a felhajtás előtt (volt rá idő a dugóban) az ügyfélszolgálatot. Tudtak róla, felmehetek a pályára, de a legelső lehetőségnél le kell jönni, különben büntetnek. A beszélgetést a rögzítettem, és egy félévig megőriztem, hátha jön pótdíj. Nem jött.

2017. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
És ilyenkor biciklis is felmehet a pályára? Vagy mi a helyzet, ha traktor, kombájn megy arra éppen? Ők is felmehetnek?
2017. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!