Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akinek van C vagy CE jogosítvá...

Akinek van C vagy CE jogosítványa ti nektek hogy ment az első forgalmi vezetés teherautóval?

Figyelt kérdés
C kategóriára gondolok, könnyű volt vagy nehéz sok minden új dolog volt?

2017. júl. 11. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt nehéz kicsit sem, sőtmeglepően könnyű volt vezetni az avia tgk-t. Csak egy kicsit nagyobb volt mint a szgk. amivel addigra már rutinos voltam.
2017. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt nehéz. Az első vezetés forgalomban nem ment a legjobban, de annyira nem is volt vészes. A méreteket kell megszokni, ha kerülsz ki valamit, vagy amikor fordulsz. Amit olyannak mondanék hogy nagyon új volt, az az hogy lesni kell nagyon a súly és méretkorlátozásos táblákat.
2017. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy 14 tonnás hosszúplatós MANnal tanultam. A forgalmiból az első órám egy kalapxar volt :P súlykorlátozó táblákat sorra figyelmen kívül hagytam, a sávváltás vagy túl lassú volt, vahy túl gyors, kihajtáskor akadályoztam a forgalmat, a váltót recsegtettem összevissza... Na akkor úgy éreztem, ebbe hiba volt belevágni... De aztán alakult lassacskán. Az első forgalmi vizsgán buktáztam, de a második lényegében hibapont nélkül lett meg (a héten :) )

Én úgy érzem, sok köze nincs a B-hez, ezért is volt nekem az elején nehéz: 12 éve napi szinten autózok, azért erősen dolgoztak a megszokások. Szerintem aki csak pár 1000 km-t autózott, annak könnyebben megy.

2017. júl. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!