Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért engedett át a vizsgán,...

Miért engedett át a vizsgán, amikor még én is megbuktattam volna magam?

Figyelt kérdés
Ma volt a forgalmi vizsgám. Korábban mindig gyönyörűen vezettem, nem nagyon hibáztam, az oktatóm sokat dícsért, még más tanulókat is beültetett hátra, hogy lássák, hogyan kell ezt csinálni. A vizsgán pedig katasztrófa volt, amit csináltam. Nem akarom részletezni, de volt olyan hibám, ami azonnali bukás lett volna, egyszer olyan későn fékeztem, hogy 1 mp-en múlt, hogy nem az oktató fékezett, már rajta volt a lába a pedálon. A 3 parkolásból 2-t elcsesztem, csak a párhuzamos lett szép. Jobbra előre túl nagy helyre álltam be, és a pasi még azt mondta, hogy álljak ki, és keressek egy másik helyet. És még sorolhatnám. Máskor sosem követtem el ilyen hibákat, de most iszonyúan izgultam. Első vizsgám volt. Miért engedhetett át mégis? Pénzt se kapott, és az oktatómtól tudom, hogy ez a pasi volt, akit piti dolgokért is megbuktatott. Félreértés ne legyen: nagyon happy vagyok, hogy "sikerült" csak nem nagyon értem a dolgot...

2013. júl. 26. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele,és örülj! :D
2013. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan betudta a hibákat a vizsgadrukknak: gondolom látott már pár embert vezetni, észreveszi ha valaki azt sem tudja melyik pedál mire való. Megnézte mit csináltál, alkalmasnak talált és kész - no meg lehet te katasztrófaként éled meg ezeket a hibákat, de ő mindennap rosszabbakat lát, akkor neki simán lehet az elfogadható kategória.
2013. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémáid :D

Egyáltalán nem olyan nagy hiba ez, hogy nem parkoltál olyan szépen meg ilyesmik, szóval ne törődj vele.

2013. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet nem volt rossz összességében, amit csináltál, csak volt 1-2 rosszabb helyzet. Vagy csak péntek volt, ment volna haza, aztán nem akart neked rossz hétvégét, vagy nagyon jóban volt az oktatóval, aztán nem akart neki sem rosszat, mert nem esik jól neki sem, ha a tanítottja megbukik.
2013. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te maximalista vagy?

Nézd meg a vizsgaigazolást, ott látod mit számított hibának. Meg fogod találni az összeset, csak ezek nem "rögtön bukás" kategóriásak.

2013. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Általában nem vagyok maximalista, de ebben többet vártam volna magamtól, mert tudom, hogy mit tudok, és azt is, hogy ehhez képest milyen volt, amit a vizsgán műveltem.

Volt bukást érő hibám vizsga közben, ezzel már ott és akkor is tisztában voltam, a vizsgabiztos viszont nem húzta be abban az oszlopban a hibát.

2013. júl. 29. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is átengedtek. Utolsó kanyarban betettem az autót a gyalogos elé az átkelőhelyen, persze nem durván, csak éppen el kellett volna engedni. Egyébként hiba nélkül mentem végig. Már negyedjére voltam vizsgázni. Aztán biztos úgy volt vele, hogy már 'eleget szenvedtem'. Emberségből. 11 ropi azért már sokat számít manapság. Olyan hibákat nem tudnak elnézni, például átmész a piroson. Ezeket nem szeretik, mert félnek, ha észreveszik, rögzítik, stb, akkor az oktatót és a vizsgabiztost felfüggesztik jó sok pénzbüntetés mellett.


Későn fékezős nekem is volt. Amíg az oktató nem fékez addíg nincs gond. Még le is fulladtam :) Az első vizsgám volt. Arra kell vigyázni, hogy most már az oktató nem várhat ki teljesen az utolsó pillanatig. Ha már látja, hogy ajjajjj, akkor már fékeznie kell.


Parkolásnál meg maximum rádszólnak, hogy válassz másik helyet haver. Ezért nem húznak el.

2013. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!