Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miskolcon fontosabb útvonalako...

Miskolcon fontosabb útvonalakon van valahol jobbkezes utca?

Figyelt kérdés
Pénteken forgalmi vizsgázom és olvastam, hogy minden vizsgaútvonal tartalmaz egyet. De eddig parkolókon és Martinkertvároson kívül (ami nem vizsgaútvonal) nem találkoztam még ilyen utcával. Van valahol olyan amit könnyen belehet bukni?

2017. júl. 26. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
És utána is csak a vizsgaútvonalon fogsz közlekedni?
2017. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyrészt jó az #1 kérdése, másrészt hülyeség, nekem 2 élesben letolt vizsgakörhöz is volt szerencsém, egyikben sem volt jobbkezes kereszteződés.
2017. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés lényege, csak a vizsgaszabályzatban olvastam, hogy minden útvonal tartalmaz egy ilyet, de akkor ezek szerint nem. Kettesnek ment a +.
2017. júl. 26. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

És az elsőnek miért nem?

Jobbkezes kereszteződésnél nincs semmi egyszerűbb.

2017. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk de. A lámpa azért csak annál is könnyebb :D
2017. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Az egyenes út még annál is könnyebb...


Az első meg baromságot írt, örüljön, hogy nem kapott pirosat.

Nem az volt a kérdés, hogy hol fog vezetni a kérdező a későbbiekben, hanem hogy hol van jobbkezes utca, ami miatt vizsgán megbukhat.

2017. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
38%
@4: körforgalom? Nincs kanyarodási szabaly, nem keresztezik egymás útját, csak egyenesen és jobbra mész...
2017. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
7-es! Igazad van, de direkt kihagytam. Mégpedig azért, mert itt is látom, mennyi értetlenség van körülötte, s van pár dupla is, babákkal elkülönítve, meg a körforgalmat kikerülő ívek stb. Meg sokan nem értik, hogy a körforgalom nem attól az, hogy kerek. De alapvetően valóban egy sima körforgalom is nagyon egyszerű.
2017. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na sikerült a vizsla kérdező?
2017. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!