Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Úgy is tilos telefonálni a...

Úgy is tilos telefonálni a kocsiban, ha az udvarról közvetlen egy parkolóba kanyarodok?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a közutat nem érintem. Mert az út a kaputól kb 8 méterre van. Kifelé jövet egy ívben rá lehet fordulni a parkolóra. Ha kikanyarodás közben telefonálok, akkor azért büntethetnek?
2017. júl. 26. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem háborgok, véleményt írtam, tudtommal ezért kerülnek ki ide a kérdések.


Az meg semmit nem jelent, hogy ember nem nagyon jár arra.

Remélem érzed, hogy ez mekkora idióta kifogás.

Olyan helyeken is volt már baleset, ahol gyér forgalom van.

Épp amiatt, mert nem számít rá az ember.

Mentegeted magad, de semmi értelme.

2017. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A kérdések nem azért kerülnek ide, hogy véleményt írj. Hanem azért, hogy valamire való választ. De te csak próbálsz itt ... na mindegy :)))

Magát a kérdést sem értetted meg. Nem kell plusz dolgokat oda képzelni. Ez csak egy kérdés volt, mivel a kreszben nem találtam meg a választ rá és már rendőröket is kérdeztem erről, de ők elfogultak lehetnek magukkal szemben és büntetni akarnak minden miatt. Ők viszont azzal érveltek, hogy a kapun kívüli rész ha közterület és nem magán, akkor büntethető a mobilozás. De valaki szépen leírta és megköszönöm, hogy az számít, hogy a forgalomtól el van-e zárva.

2017. júl. 29. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!