Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Külföldön okozott baleset,...

Külföldön okozott baleset, nem saját autóval, mi a tehendo?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ma külföldön egy barátom autójával balesetet okoztam, nem tartottam a követési távolságot.

Az osztrák hölgy nemis kérdezett kihívta a rendőröket, akik 2- t fényképeztek, elkérték az adataim, megszondáztattak (0,0%) és utamra engedtek.

A hölgy autóján lett 2 karc es a rendszámtartó eltörött, a barátom autóján az elsö díszléc, és a rendszám rongálódott.

Személyi sérülés anyi tortént hogy fájt a hölgy feje, de mentőt nem hívtunk, ő is továbbment.


Nem töltöttünk ki biztosítási papirt.


Ilyenkor mik a következmények?

Menyibe fog ez nekem kerülni?

Menyi a rendőri intézkedés?


2017. aug. 13. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen hiszem, hogy csak úgy elengedtek... Helyszíni bírságot nem kaptál? Akkor nem büntettek meg.
2017. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, semmit sem kaptam, felvették az adataim

ma küldtek egy e-mailt amiben leirták hogy nem történt személyi sérülés, a két fél adatait, az eljáró rendőr adatait, a kocsik adatait.

2017. aug. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!