Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen autós eseményrögzitő...

Milyen autós eseményrögzitő kamerát vegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék 100 ezret kiadni érte olyan 20 ezerért lehet venni olyat ami haszálható is? Sok 50 ezresre is csak a negatív véléményeket irnak, még nem találtam olyat amivel elégedettek az emberek.

2017. szept. 1. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én ennyi pénzért egy használt akciókamerát vennék...

(nekem is az van, egy Kodak playtouch zi10)

2017. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az jobb mint ezek az autósak?
2017. szept. 1. 12:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

20 ezerét elég karcsú a választás. Én SJCAM 4000-et használtam, kb. 2 évig bírta, aztán ahogy leesett a műszerfalról az USB csatlakozójával lett valami és nem tölt :(


Ami nagyon fontos: Csak olyan kamera ér valamit, amin leolvasható a rendszám. Az SJCAM 4000 ilyen volt.

2017. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem sok jót hallottam az autós kamerákról.... vagyis az olcsókról.

Akciókamerát meg már kapsz elég olcsón.

Nem ismerem ezt a SJCAM 4000-et, de jónak tűnik és 19e-ért megkapod házhozszállítással már.

Mondjuk engem frusztrálna, hogy nincs rajta kijelző és nem lehetne azonnal visszanézni a felvételt :)

2017. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Van rajta kijelző.
2017. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Amin nincs kijelző,ami nem tudja a loop funkciót-tehát automatikusan törölni a régi fájlokat az sd kártyán mikor betelt, amelyik nem automatikusan kapcsol ki és be a gyújtás ráadásával ,és amelyiknek nincs legalább 120 fokos látószöge és valós hardveres hd felbontása az nem jó autós kamerának.

Szóval az akció kamerák egy jó része kiesik,bár nem ismerem mind.

2017. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Úristen, nem tudsz megnyomni egy gombot amikor elindulsz?

na ne bass*** már fel...


nem ismerem ezt a SJCAM 4000-et, de írták utólag, hogy van rajta kijelző szóval visszalehet nézni a felvételt.


Én úgy szoktam, hogy elmegyek A-ból B-be majd B-ből C-be és ha nem volt semmi akkor törlöm a felvételeket

(1 perc az egész)

8GB-os kártya van benne, arra fér rá 2 óra és 2 órát sosem vezetek megállás nélkül, de ha történne is valami van videóvágás a készüléken belül...

(jó ez eredetileg 70e forintos kamera de én 20e-ért vettem anno. használtan, mármint a kodak playtouch ZI10-et)

2017. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudok megnyomni,és nem akarom állandóan törölgetni a kártyát sem. Mert ebből az lesz hogy: jaj csak ide leugrok ,kapkodok ,nem jut eszembe ,nem nyomom meg a gombot és 100% akkor lesz a baleset ami majd nem lesz rajta a felvételen. Vagy betelik a kártya és nem jut eszembe törölni,halogatom . Persze aki heti egyszer veszi elő az autót annak ez nem téma ,de aki naponta ezer felé rohangál annak nem lesz eszében ez,talán csak az első hónapban ,aztán le szarja. . Szóval szerintem autóba autós kamera kell mert pont az a néhány plusz funkció garantálja hogy biztos minden rajta legyen a felvételen.
2017. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az SJCAM természetesen tud autós módon, ilyenkor indításkor bekapcsol és elindítja a felvételt, loopban töröl, ha menet közben rányomsz a gombra akkor azt a ciklust nem fogja törölni (pl. ha olyat látátl amiről meg akarod tartani a felvételt de még több órát mész és törölné a gép amúgy).


Jó kis kamera.

2017. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

basszus nem semmi emberek vannak az utakon :)


nehezükre esik megnyomni egy gombot elinduláskor illetve ha kezd betelni nehezükre esik egy fél perces műveletet elvégezni.


Most már kezdem érteni azt a sok béna vezetőt akiket az utakon látok...

2017. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!