Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez tényleg "felhívás volt...

Ez tényleg "felhívás volt keringőre"?

Figyelt kérdés

M3-ason jöttem tegnap este, Pest felé.

A belsőben mentem, és szégyenszemre elbambultam,teljesen indokolatlanul ott tetvészkedtem.

Mögém jött egy BMW, rám is villogott, ettől tértem észhez, és padlógázt nyomtam,hogy eltakarodhassak onnét (a külső épp foglalt volt, csak én is lassan mentem a belsőben ez volt a baj)

Ahogy mentem előtte nyomtam neki egy elakadásjelzőt, hogy bocsánatot kérjek a bambáskodásomért.

Amint kihúzódtam a külsőbe mögém jött, és teljesen rám tapadt.

Pestre érve a 2 sávos úton a zárót átlépve megelőzött, bevágott elém, nyomott egy elakadásjelzőt, és kövér gázzal elhajtott.Mindezt úgy,hogy én a külsőben mentem, és a szembe sávból átcsapott kifejezetten elém a külsőbe.

Az ismerőseim mind azt mondták,hogy ez azért volt mert a pályán az elakadásjelzőzést úgy vette,hogy "felkóstoltam", és versenyre hívtam. (????)

Pedig én nagy naivan azt hittem,hogy ő azért kért bocsánatot az elakadásjelzővel mert bevágott elém, csak nem értettem,hogy miért előzött ilyen szabálytalanul...

Viszont furcsa,hogy egy bocsánatkérésből is ezt szűri le az ember...meg elakadásjelző mint "felkóstolás"?Azt hittem arra a motorbőgetés, meg esetleg a 3 duda van, meg az összenézés...

Valakinek más ötlete,hogy mi lehetett ez az egész?


2017. okt. 15. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

felesleges kombinálni...a bmw-s ráért, és jópofizott...nem kért az bocsánatot(sem) pláne így. ennyi.


ez sűrűn előforduló jelenség.

2017. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy fa@kalap barmot ennyi.


ha lett volna merszed, akkor követed és megbeszélitek, hogy mi volt ez.

2017. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Megbeszélni?

Ne röhögtess már fotel gengszter, azt sem tudtam, hogy történt valami...

2017. okt. 15. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen magadfajátk meg a bmw-s miatt van állandóan baleset meg minden lószar az M3-ason.
2017. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy olyan közlekedési esemény, amire én a megtörténtét követő ötödik percben már nem is emlékszem. (Nem azért, mert hülye vagyok, csak kb ekkora a jelentősége.) Nagyon sokkoló lehetett számodra, ha így fennakadtál rajta...
2017. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Húúúú, ezt elmesélnéd még egyszer? , annyira izgalmas! :-)
2017. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Magamfajta miatt?

Mert?Azért mert az amúgy többnyire üres pályán kicsit lassabban mentem a belsőben?Ez hol balesetveszélyes?120-as tempóval mehettem, 130-al lehet menni, ha belém jönnek 160-al, akkor az én hibám is mert??Vagy azért mert lepadlóztam a kocsit,hogy eltűnhessek a belsőből?Legközelebb akkor satuzzak, és soroljak be a külsőben haladó mögé?Vagy inkább csak húzzam rá a kormányt, hogy azonnal elhagyhassam a belsőt?

Az idiotizmus netovábbja.

Vagy az volt a baj,hogy a 2x2 sávos városi úton a külsőben haladtam?

Érdekes felfogású emberek írnak ide.

Én meg azért emlékszem erre mert ilyenben nem volt még részem, és úgy gondoltam hogy az oldal olvasói számára egy ilyen kaliberű kérdés felel meg a színvonalat tekintve, de látom még ez is magasra tette a mércét a többségnek.

2017. okt. 15. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Legközelebb majd arról írsz ki kérdést, hogy valaki csúnyán nézett rád?


Kifogtál egy barmot, ennyi, lépj tovább.

És lehetőleg vezetés közben ne bambulj el a továbbiakban.

2017. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Természetesen én csak hallottam másoktól, soha nem csináltam ilyesmit. De valóban létezik az a dolog, hogyha két erősebb, lehetőleg egyforma teljesítményű autó találkozik, akkor villantással, vagy ha elől vagy, akkor elakadásjelzővel jelzed a versenyzési szándékod. Sokan ismerik, de még többen nem ezeket a jeleket. Lehet már a BMW-s is alapból azért villantott, hogy versenyezzetek, nem pedig hogy takarodj. Ja és ha valaki azért is villog le a belsőben, hogy takarodj a külsőbe, akkor sem kell nagyon bocsánatot kérni, mert 110-el is előzhetsz belsőben, az csak a sok okos siető véleménye, hogy nem szabad 110-el előzni pályán.
2017. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ó, már megint az autópálya királya!
2017. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!