Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez tényleg "felhívás volt...

Ez tényleg "felhívás volt keringőre"?

Figyelt kérdés

M3-ason jöttem tegnap este, Pest felé.

A belsőben mentem, és szégyenszemre elbambultam,teljesen indokolatlanul ott tetvészkedtem.

Mögém jött egy BMW, rám is villogott, ettől tértem észhez, és padlógázt nyomtam,hogy eltakarodhassak onnét (a külső épp foglalt volt, csak én is lassan mentem a belsőben ez volt a baj)

Ahogy mentem előtte nyomtam neki egy elakadásjelzőt, hogy bocsánatot kérjek a bambáskodásomért.

Amint kihúzódtam a külsőbe mögém jött, és teljesen rám tapadt.

Pestre érve a 2 sávos úton a zárót átlépve megelőzött, bevágott elém, nyomott egy elakadásjelzőt, és kövér gázzal elhajtott.Mindezt úgy,hogy én a külsőben mentem, és a szembe sávból átcsapott kifejezetten elém a külsőbe.

Az ismerőseim mind azt mondták,hogy ez azért volt mert a pályán az elakadásjelzőzést úgy vette,hogy "felkóstoltam", és versenyre hívtam. (????)

Pedig én nagy naivan azt hittem,hogy ő azért kért bocsánatot az elakadásjelzővel mert bevágott elém, csak nem értettem,hogy miért előzött ilyen szabálytalanul...

Viszont furcsa,hogy egy bocsánatkérésből is ezt szűri le az ember...meg elakadásjelző mint "felkóstolás"?Azt hittem arra a motorbőgetés, meg esetleg a 3 duda van, meg az összenézés...

Valakinek más ötlete,hogy mi lehetett ez az egész?


2017. okt. 15. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Paranoia.
2017. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam egy hüle pics@val. Mentem a belsőben 130-al kb, amikor egy kisebb emelkedő következett. A jobb sávban elég sűrű volt a forgalom, ráadásul 1 éves a jogsim és másidjára voltam a pályán.. egy kis tragaccsal. Jobbról többen megelőztek, mire a kedves mellém állva jelezte nemzetközi jelekkel, hogy nem ott a helyem. Próbáltam volna kihúzódni, de mivel mellettem ment, nem tudtam.. hátulról pedig láttam, hogy gyorsan közeledik egy autó, így lefékezten és végre kisoroltam. Mondanom sem kell, hogy a nagyszájú Miss Pics autója sem volt a toppon. Beszorult 100-al a belsőbe. Persze én is jeleztem neki, higy fasz@ csaj. Nagy nehezen kivergődött a belsőből, majd miközben elhajtottam mellette megtapsolt.. tényleg két kézzel tapsolt. A gyerekeimmel azóta is emlegetjük..
2017. okt. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sok idióta presztízskérdést csinál az ilyen emberi helyzetekból, lelki sérült mind. A jogsit a kresztudás mellett az elme állapotához is kellene kötni.
2017. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!