Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a megelőzendő jármű az...

Ha a megelőzendő jármű az előzés megkezdésekor jelentősen fokozza a sebesség, az előzés abbahagyását hogyan jelzitek a többi közlekedőnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha visszasoroltok az előzni kívánt jármű és a mögöttetek jövő közé?


Lassan ment előttem valaki, elkezdtem szabályosan előzni, erre elkezdte nyomni, mint a veszedelem.



2018. jan. 5. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint a többsávos úton a jobbra besorolást.
2018. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

ilyenkor duda és rahúzni a kormanyt a gyorsító féregre.

ha nagyon ellép akkor jobbindex, és visszasorolás

2018. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Ezért örülök, hogy tud 310 lovat az autóm, nem tudnak velem kibasszhni.

Amúgy simán visszasorolok, jobbra indexelek, és nagyon gyenge fékezéssel (épp hogy felvillanjon a féklámpa) jelzem a hátul jövőnek, hogy vissza fogok sorolni. Ezután reflektort felkapcsolom, ez főleg akkor hatásos, mikor sötét van, had égjen ki a szeme. Bár ez is veszélyes, mert többen is ennek következtében fékteszteltek, szóval inkább hagyjál nagy követési távolságot, mert aki rágyorsít, miközben előzik, attól minden kitelik.

2018. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ráhagyod a baromra. Sokak számára a közlekedés átmegy farokméregetésbe, ki gyorsabb, ki bátrabb, ki parasztabb. A közlekedéshez nyugalom kell. Nem kell büntetni az idiótákat, mert úgysem tanulnak belőle. Ha alulmaradnak például veled szemben, akkor keresnek egy suzukist, akin elverik a port. Engem ilyenkor elönt a nyugalom, káromkodok egyet, aztán hagy menjen a bunkója, akár a halálba is. Hülyék mindig lesznek. Te ne legyél az egyik köztük.
2018. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!