Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan tudom a mögöttem...

Hogyan tudom a mögöttem haladó autós tudomására hozni, hogy azért nem megyek gyorsabban, mert még nem üzemmeleg az autóm (ergó hideg)?

Figyelt kérdés
Pl.városban,hiába dudál rám....
2018. jan. 7. 23:06
1 2
 11/19 D. Brasco ***** válasza:
93%
Na meg van a nap vicce......egy ignáccal nem tudsz haladni mert hideg.......szerintem tenyleg add le a jogsidat,a kocsidat meg el,mert biztosan hálás lenne ha nem kínoznád feleslegesen......gondolom alapjarat közelében 40-nel már 5.-et kapcsolva ,mert a végén még szétpőrögné magat a motor......
2018. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Te írhatsz egy fejezetet az ifju Trollok kézikönyvébe. :)
2018. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Figyu. A suzuki motorok kis pörgős motorok. SZóval ne aggódj. Amúgy hamar bemelegszik, szóval ez nem indok, hogy lassan mész. Ha meg nem tudod felvenni a forgalom ritmusát, akkor ne menj ki a kapun otthon.

SZerinted mitől melegszik fel, ha nem attól, hogy mész vele???

A sebességet jól választod meg??? Vagy alacsony fordulaton hajtod??? Mert bármennyire hihetetlen, az alacsony fordulat rohadtul gyilkolja a motort!!!


(üdv: egy 20 éves swifttel közlekedő, aki most akar Ignist venni...)

2018. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan menj vele gyorsabban, nem lesz semmi baja, legalább hamarabb tudsz fűteni. Ne a hőfokmérőt nézd, a motor bemelegszik 1-2 perc alatt, a víznek kell 3-4perc.
2018. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell tudtára adni semmit. Úgyis látja ,hogy lassan mész az indok meg úgysem érdekli. Ha akar akkor megelőz és kész. Ha dudál akkor felhangosítod a rádiót és leszarod mit vergődik én legalábbis így szoktam,de városban nem ártasz a kocsinak ha szépen 40-50 el gurulsz 4-5ben.
2018. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy normális tempóval mész hideg motorral is, egy benzinmotort 2500-3000-ig el lehet pörgetni hideg motorral is, ergó 80-90-el is mehetsz (nem tudom pontosan mennyit pörög ez az autó 100-nál).
2018. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ne viccelj! Régi, kézi szívatós autóm is van és 1km múlva már üzemi hőmérsékleten van a mutató úgy, hogy hidegen indulok el vele. Mire kikanyarodok az utcánkból a főútra már teljesen le is vehetem a szívatót róla. Szeretnél tovább trollkodni?
2018. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4-eshez én hozzáteszem, hogy ha T-Modell-ről lenne szó, akkor tuti, hogy nem közúton menne vele millió kilométereket, hanem csak bemutatókra használná. Kár lenne koptatni közúton :)
2018. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"azért nem megyek gyorsabban, mert még nem üzemmeleg az autóm (ergó hideg)"

És ezt hogy kell elképzelni, 1-esben alapjáraton döcögsz vagy mi? :)

2018. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!