Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minden esetben Szombathelyről...

Minden esetben Szombathelyről jön a bírság gyorshajtásért Baranyába?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy levelet, illetve még cak értesítőt a főkapitányságról, egy mellettünk lévő városból, ha én ott követtem volna el valami szabálysértést, pl piroson áthajtás, akkor onnan is küldhetik a büntetést, vagy mindenképp Szombathelyről?
2018. jan. 16. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinbath vagy Vásárosnamény a két kedvenc levelezőpartner :)
2018. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szombathely*
2018. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, én általában Vásárosnaményról kapok, azóta megutáltam azt a várost :))
2018. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szombathelyről csak a bemért gyorshajtás büntetési csekke megy. Tilosban parkolás, záróvonal átlépés, piros lámpán áthajtás, satöbbi a helyi sünöktől.
2018. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Foggalmam sincs, ismerem a kresz-t, be is tartom, így nem kell ilyeneken remegnem.
2018. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd mikor egyszer elbambulsz, vagy késésben vagy meglátjuk :D
2018. jan. 17. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én elég sokszor bambulok az autóban, de még egyszer sem kaptam ilyen levelet. De hát ezért van sofőr is a taxiban...
2018. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Se elbambulbi nem szoktam, se késésbe lenni... Időbe indulok mindenhova. Napi 150-200 km-et vezetek...
2018. jan. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!