Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kell-e a forgalmiba beiiratni...

Hmark5 kérdése:

Kell-e a forgalmiba beiiratni a foliat mikor rendesen szabaly szeruen rakatam fel?

Figyelt kérdés
Illetve kartya is van mubizonylatkent hogy szakszeruen lekovetheto legyen. Illetve ha a rugoim le vannak festve azert megbuntethet mert azt allitotta hogy sport rugo pedig csak egy gyari es csak le van festve kerdezem en hogy ezert megbuntethet

2018. jan. 23. 09:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve a rugos sztori vege az lett hogy el akarta kuldeni az autot kpm-re es mar annyira magyarazott hogy a vegen elengedett de mondta hogy fesem a rugokat vissza az eredeti szinere
2018. jan. 23. 09:19
 2/11 D. Brasco ***** válasza:

A legujabb szabalyok szerint a foliazast be KELL iratni a forgalmiban!A kis kartya meg mubizonylat magaban semmit nem ér!

Ennek a rugo dolognak meg szamomra ilyen mindegy mit csak talaljak valamit ami miatt meg lehet büntetni szaga van!

2018. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat szerintem is de akkor beiratom a foliazast de meg egy kerdes ha sport kipufogom van akkor azt is bekell iratni?
2018. jan. 23. 09:31
 4/11 anonim ***** válasza:

ne vicceljetek már, most komolyan még a kártya-műbizonylat mellé, a forgalmiba is be kell íratni?

ez vicc akkor, még sose mondta senki, pedig műszakin is nemrég voltam, rendőr se szólt érte soha, kb 3 éve van rajta, szal kicsit nem értem a dolgot. tudtok erre §-t mondani?

2018. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valaki tudná linkelni a szabálymódosítást, hogy a fóliázást be kell íratni? Korábban nem kellett, kellett a műbizonylat és az üveg meg a fólia közé elvileg kellett egy kis plakett és kész. Rugó más kérdés, azért akadékoskodott, mert egy 25-30 mm-es ültetést nehéz kiszúrni, ha nem áll mellette egy tuti gyári magasságú autó. Erre rátettél egy lapáttal a színes rugóval. Bizonytalan volt. Sport kipufogót elvileg be kell íratni.
2018. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és nekem volt fóliázott autóm, a megengedett érték határán volt elől is, még csak rá sem kérdeztek soha.
2018. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az előírás szerint a fólia és az üveg közé, eltávolíthatatlan módon kell a „H” vagy „AF” jelölést elhelyezni. A fóliázásról a kivitelezés után a fóliaforgalmazó rendszerétől függően papír alapú vagy plasztikkártyás műbizonylatot kell kiállítani

A "B" oszlop előtti ablakoknak minimum 70% fényáteresztéssel* kell rendelkezniük. A mögötte lévő ablakokon nincs korlátozás, bármilyen sötétségű fólia megengedett.

A gépjárműüvegre utólag felszerelhető fólia használata a 6/1990. (IV. 12.) KÖHÉM rendelet 97. §-a szerint szabályozott. Ez alapján az ENSZ EGB 43. számú előírásai az irányadóak

2018. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2018. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

ez rendben van, de hogy jön ide a forgalmiba való beíartás?? ezt nem értjük többen

2018. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én a forgalmirol nem tudok,hogy kellene bele.

Meg ha egyet gondolsz leveheted bármikor és akkor forgalmit kell cserélni? Hülyeség lenne.

2018. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!