Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Személyautóval el lehet ütni...

Személyautóval el lehet ütni úgy valakit hogy nem veszem észre? A szabályokat betartva

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagy félelmem, hogy gázolás miatt valaki megsérül és én börtönbe kerülök

2018. jan. 27. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Max felfüggesztetett kapsz, de ha szabályosan vezetsz és úgy ütesz el valakit, akkor nem vonnak felelőségre
2018. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Amilyen szánalmas a magyar igazságügy simán bedrogozva bepiálva jogsi nélkül elüthetsz pár embert akik meghalnak és semmit nem fogsz kapni!
2018. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Persze, ha te betartod a szabályokat a gyalogos pedig egy parkoló autó mögül kiugrik eléd akkor nyilván elütöd.


Téged nem vonnak felelősségre, sőt, az autódban keletkezett károkat behajthatod a gyalogoson.

2018. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha meghalt, akkor a biztosítóján, családján
2018. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor fogadsz egy ügyvédet, aki megmondja hogy mit hazudj majd. Elvakított a nap, takarásban volt a tábla, csak később kortyoltál bele a piába, pánikba estél azért hajtottál el, stb.

Itthon művészet ülni egy szimpla gázolásért, nincs értéke az életnek. Ha patronos pisztollyal kirabolsz egy bankot, kapsz 10 évet, de ha nem pénzről van szó akkor nem kell félni.

2018. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha nem látod be a helyet, akkor miért nem lassítasz le, hogy körül tudj nézni?
2018. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Mármint mit nem veszel észre, azt hogy elütötted, vagy magát az embert?
2018. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Én egyszer egy fekvőrendőrre ráhajtottam 50 km/h majd széthullott alattam a kocsi...szerinted ha elütsz valakit nem veszed észre? Parkoláskor már ha egy picit hozzáér a kukához a kocsim eleje érzem, hogy valami történt :-) Pedig egy sima üres kék kuka ami fel sem borult csak picit hozzáért a kocsi eleje.....ezek után ha elcseszel egy embert azt garantáltan észre veszed majd :-)
2018. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem biztos hogy észreveszed! Az emberi test nem olyan mint pl egy fekvőrendőr,a fekvőrendőrt is csak azért veszed észre mert kemény és nem nyomódik össze, de ha valakinek valamelyik végtagján átmész kerékkel,esélytelen hogy észrevedd,szétnyomódik szerencsétlen. Bár az tény hogyha rendesen álló embert csapsz el,az biztosan koppan az autón jó hangosat(Én legalábbis koppantam rajta, és fájt is)


Egyébként szerintem kár ezen parázni, vagy észreveszed vagy nem.

2018. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja 9-es átmegy valaki lábán és nem hallja az ordítást...nem nézz a visszapillantóba se hogy mi történt! Látszik hogy nincs jogosítványod :-)
2018. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!