Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyan helyet keresek ahol...

Olyan helyet keresek ahol lehet jogsi nélkül gyakorolni a vezetést Budapesten? Parkolók nem jók mert hiába magán terület a forgalom felé nyitott. Elhagyatott hejre gondolok.

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Bármelyik közúton van erre lehetőséged.

Csak kell hozzá egy oktatóautó és egy oktató.

2018. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Keress egy forgalomtól elzárt magánterületet a tulajdonos beleegyezésével (akár nagyobb telken is).
2018. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

De most komolyan, mit akarsz gyakorolni egy "elhagyatott hejen"?


Az elindulást, váltást, megállást, az első két órán megtanítja az oktató.

Nem ez a nehéz része, hanem a forgalmi szituációkat felismerni és helyesen reagálni, de ezt pont nem tudod oktató nélkül gyakorolni.

2018. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem te sem ugy mentel vagy mennel az oktato ele hogy soha nem ultel volan mogott
2018. febr. 4. 20:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtok nekem pontos cimet mondani ?
2018. febr. 4. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

De, képzeld el, hogy úgy mentem oda, hogy nem ültem előtte volán mögött. Mégis elsőre levizsgáztam.

Az autó kezelését egy majom is meg tudja tanulni, egy értelmes embernek max. egy órába tellik.


Amúgy meg Bp. azért elég nagy. Ha most azt írom, hogy Pesthidegkúton van egy fąsza hely, akkor odaautóztok mondjuk Kispestről?


Menj ki a város szélére és keress valami dűlőutat.

2018. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hovarju ***** válasza:
83%

Iratkozz be egy autós iskolába. Oktatóval, tanuló autóval bárhol vezethetsz a városban.

Bátran mehetsz teljesen tudatlanul is az iskolába. Az oktató azért van, hogy megtanítson kezelni az autót.

Én is nulla tudással ültem be először és elsőre levizsgáztam.

2018. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
84%

"Szerintem te sem ugy mentel vagy mennel az oktato ele hogy soha nem ultel volan mogott"



Pedig ez ilyen. Amíg nincs jogsid, nem vezethetsz és jobb is, hogy nem vezetsz, ne tanulj meg semmit rosszul. Az oktató azért van, hogy megtanítson jól, de ha ki kell nevelnie belőled, amit Pistike rosszul mutatott meg, akkor nehezebb lesz a dolga.

2018. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
hej- haj!
2018. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!