Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek nem szokott megforulni...

Nektek nem szokott megforulni a fejetekben budapesti autózás során, hogy a közlekedők 90%-tól el kéne venni a jogosítványát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a sok balra tartó lassú hajtóra, a lámpa nélküli becsukott tükrös nyuggerekre, az index nélküliekre, a smoke#charm-os füstölőkre, sávtartásra képtelenekre és úgy ámblokk mindenkire akik nem bírják felvenni a forgalom ritmusát, gördülékenységét és vagy szándékosan vagy véletlenül, de hátráltatják a közlekedést.

#Budapest #forgalom #őrület #utálom az egészet #de muszáj részt venni benne
2017. nov. 22. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokott megfordulni a fejemben. Természetesen szeretek haladni és lendületesen vezetni, de megértem, hogy a közlekedés egy össztársadalmi igény, és mindig lesz olyan, aki ebben kevésbé ügyes. Sőt, bizonyos szintig még azt is tudom tolerálni, ha valaki nem mindig toleráns másokkal szemben.
2017. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én még attól kapok mindezek mellett agyhugykövet, hogy a legtöbben nem látnak előbbre az előttük haladónál. ebből vannak a zöldhullámot elkúrók, a közveszélyes sávváltogatók. ja és persze indexet alig használ valaki, nehogy tudd miazanyját akar.
2017. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ja meg a vezetés közben fészbúkozó pitsák...
2017. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, jól megfogalmazta. Nagy ritkán látok olyat, akire esetleg igaz lehet, hogy "azonnal elvenni tőle a jogsit", de szerencsére nem ez a jellemző.
2017. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, közben ketten beírtak elém, szóval az #1-höz csatlakoznék. :-)
2017. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De ! Mennyi hely lenne az utakon sose lenne dugó! :)
2017. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Értem, tehát akkor szerinted ha reggel találkozol 100 munkába igyekvő emberrel, akkor 90-től el kellene venni a jogsit. Mégis milyen jogon? Ez nem kicsit beképzeltségre vall, hogy _rajtad kívül_ majdnem mindenkit eltiltanál a vezetéstől. Habár nem tudom, a 90%-ba nagy eséllyel te is beletartozol, szóval...
2017. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Alex Fly ***** válasza:
73%

Nem budapesti autózás során, de előfordul. Csak nem pont a felsoroltakra gondolok.

Inkább azokra, akik azt képzelik, az összes vízszintes felület az ő részükre van fenntartva, a sebességhatár csak ajánlás, ott áll meg, ahol akar, a másik közlekedőt letolja az útról, kényszeresen előz akkor isb ha nincsenek meg a feltételei, az elsőbbségadásrt csak a nála nagyobb/erősebb járművekkel szemben ismeri, a KRESZ helyett urban legend alapján közlekedik...stb.

2017. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha le akarnád vizsgáztatni őket akkor még 90%-nál is több megbukna, teljesen jogosan. De ez nem vizsga, ez már a való élet. És így vezetnek, így vezettek 30 éve is, meg kell szokni és odafigyelni... Erre mondják, hogy a tanulás a sikeres vizsga után van, mert a való életben lévő közlekedés az olyan, mintha másik jogsit csinálna épp az ember.
2017. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem szokott. Olyan 10% van ami teljesen fogalmatlan vagy annyira a telefonját basszkurálja, hogy azt sem venné észre ha atomot robbantanak előtte.


Szerintem meglepő, de Budapesthez képest vidéki kisvárosokban sokkal több a szerencsétlen az utakon. Néha kész kabaré, amit látok Borsodban :D

Olyankor tudja igazán értékelni az ember a fővárosi közlekedést.

2017. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!