Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ónos esőben autóval?

Ónos esőben autóval?

Figyelt kérdés

Ma várhatunk némi csúszkálást az ónos eső miatt.

Ha autóval indultok el otthonról és napközben leesik az ónos eső, és hazafelé menet már csúszik, akkor ti otthagyjátok az autót ahol épp vagytok és mentek busszal tovább, vagy mentek az autóval ugyanúgy?


2018. márc. 6. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Én 15 éve vezetek, folyamatosan elmegyek gyakorolni valahová amikor van rá lehetőség. Ha más nincs a mezőre megyek "kormányt tekergetni". Nincs az a vezetési tudás ahol nem jön jól a gyakorlás.

Semmilyen körülmények között nem hagyom ott az autót.

2018. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy hagyom ott. Megyek tovább ahogy szoktam. Annyi hogy csinálok egy fékpróbát, mikor nem jön senki. Ha tényleg csúszik,akkor sokkal nagyobb követési távolságot tartok és jobban elnyújtom az előzéseket (nem rántom át egyik sávból a másikba), de megyek ugyan úgy. Havon szintén így szoktam.


Ha számít: 7 éve vezetek (vegyesen sajátot és cégeset). Még soha nem baleseteztem.

Buszra pedig maximum akkor ülök, ha inni megyek, vagy inni voltam és nem tudom máshogy megoldani.

2018. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is minden évszakban vezetek, az év 365 napján :-) Semmi pénzért nem hagynék ki egy napot sem, mert akkor depressziós leszek és nagyon hiányzik a vezetés :-) Komolyan ráfüggtem a vezetésélményre..egyszerűen kikapcsol és megnyugtat...mindegy hó szakad a hó vagy nagy dugó van nekem felér egy wellnesszel a vezetés!
2018. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nincs hogy hazamenjek. Ha annyira fel van fagyva az út, hogy 20 év vezetés után nem mersz hazamenni, akkor a busz sem fog már járni.
2018. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Az attól függ. Az ónos eső csak ott jelent problémát, ahol kicsi a forgalom. Ha az úton folyamatosan forgalom van, akkor hiába esik az ónos eső, mert az autók kerekei széthordják, így nem tud jégpáncél kialakulni.
2018. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!