Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Majdnem elütöttem egy biciklis...

Majdnem elütöttem egy biciklist mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán főúton autóval közlekedtem,balra kanyarodtam be egy kis utcába velem szemben jött egy kerékpáros. A fordulás következtében vettem csak észre, de nem történt baleset. Parkolóban leparkoltam,mire odajött hozzám azzal a szöveggel hogy majdnem elütöttem hívja a rendőröket.. Mivel siettem és valószínűleg hülyeség lett volna megvárni az intézkedést,eljöttem onnan. Felírta a rendszámomat,mire számíthatok ha nem történt baleset?

2018. ápr. 11. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Letagadod! Bemondásra bárki rendszámát felírhatjuk... Szerencsére baleset nem történt. legközelebb figyelmesebben vezess!
2018. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmire. Kiröhögi a rendőr, ha valóban kihívja. :) Mondjuk neked meg nem kell eszementen közlekedni. Abból kiindulva, hogy te magad írtad: "siettem", azt hiszem nem nyugisan kanyarodtál be, hanem nagyobb sebességgel.
2018. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Természetesen,siettem,de csak állítása szerint ütöttem el majdnem,ami nem a valóságot takarja. Nem is ez a része érdekel,de mivel haza kellett jönnöm,nem-e fog a jard kijönni házhoz és valami bemesélt dologgal elővenni?!..
2018. ápr. 11. 16:58
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem lesz semmi következmény, mivel nincs minek következménye legyen. Biciklisünk bármennyire is fel van háborodva.
2018. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Majndem...

Innentől kezdve minek is foglalkozol még az üggyel? Örülj hogy nem történt baj, aztán kész.

2018. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Semmire nem számíthatsz mert nem történt baleset,magyarul nincs ami miatt jegyzőkönyvet vegyenek fel stb.stb.
2018. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi látszik a kameráján a biciklisnek.
2018. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

#7

nem mindegy mit vett fel a kamera???

Baleset nem történt.

2018. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
#8: Nem teljesen. Peldaul ha a Kerdezo 180-al siet a szembesávban, akkor elövehetik annak ellenére, hogy nem történt baleset.
2018. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

#8

Ne kötöszködj

Nem 180-nal sietett,csak egy kicsit figyelmetlen volt ennyi történt,ha ez büntetendő lenne akkor már senkinek se lenne jogsija.

2018. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!