Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minek piszlál a barátom azzal...

Minek piszlál a barátom azzal hogy megbűntett a rendőr hogy gyalog megyekát a piroson?

Figyelt kérdés
sokszor mentem át rendőr előtt is de magasról leszart

#piros/lámpa/barát/rendőr
2018. ápr. 13. 00:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

"nem rendszeresen minden nap megyek át a piroson csak akkor ha sietek valahova"


Pista bácsi és általában a teherautósok 90%-a is általában mindig siet.

2018. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy mindég. Mer' a munka az például megvár, nem szalad el. De mikor az anyjuk szól hogy kész a lecsó akkor köll sietni hogy ki ne hűljön.


No de száz szónak is egy a vége. Akkor most én is leszarhatom a szabályokat, ha sietni köll?

2018. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
Bájos ez a sok álszent duma, de a gyakorlat nem azt mutatja, hogy ilyen sok jótét lélek járná a budapesti utcákat. Lehet, hogy vidéken nagy divat az üres úttest mellett ácsorogni, de ha valaki meggyőződik arról, hogy senkit nem veszélyeztet, de még csak nem is akadályoztat, akkor miért ne mehetne át? (Még egyszer felhívom a figyelmet, hogy nem vakon átrohanva, hanem meggyőződve a biztonságos átkelésről (ami egy két fázisú, puritán jelzőlámpás kereszteződésnél azért nem lehetetlen)).
2018. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Pont így gondolom én is. csak néha hajtanék át a piroson, és kizárólag kis forgalmú kereszteződéseknél vagy zebráknál.
2018. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tényleg sokkal jobb hullazsákban megérkezni, mint késve. ..
2018. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát én gyalogosként is utána szólok, hogy a hlye pcsa nem tud várni fél percet, ennyire nem fontos neki a saját élete és mástól meg elvárna, hogy ne öljék meg. Ne közlekedj önállóan vagy indulj el előbb! Gyámság alá kéne vonni aki önmagára veszélyes és más autóst is veszélyeztet erkölcsileg!
2020. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!