Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van az ittas vezetés...

Miért van az ittas vezetés ennyire kisarkítva?

Figyelt kérdés

Szóval azt aláírom, hogy részegen semmiképp nem szabad vezetni, mert életveszélyes!


De amikor vannak ezek a pályás tesztek sosem azzal kezdenek, hogy megisznak egy pohár sört csak, mert az kimutathatatlan. Ezt tudja mindenki. Szóval én ellenzem a zéró toleranciát. 6 éve van jogsim és tegnap este először és utoljára vezettem haza "ittasan". Vidéki kisvárosban, éjjel, nagyjából 1 km-re. 2 óra telt el, hogy megittam 2 cent pálinkát meg egy háromnegyed pohárnyi pezsgőt, tuti bennem volt még. Mennyit romolhatott a reakcióidőm? 0,05 mp?! Így is sokkal jobbak a reflexeim mint sok béna hétvégi sofőrnek. Rádadásul 40-es tempónál, teljesen kihalt környéken kb. 0 az esély, hogy halálos balesetem legyen. De ha mégis történne valami engem vennének elő, mert "ittas" voltam akkor is, ha nem is én voltam a hibás...


2018. ápr. 29. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5.


Jó, Svájcot hagyjuk már, ki a fenének kell olyan rendőrállam? Nekem valahogy nem hiányzik.


É igen, jól ismerem, sokat járok ki, kint élő - részben már kint is született - rokonok stb. Ott a klozettot nem húzhatod le éjjel, mert zajos. Minden szarért ronggyá büntetnek.

2018. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Jó, Svájcot hagyjuk már, ki a fenének kell olyan rendőrállam? Nekem valahogy nem hiányzik. "


A kérdés szempontjából nem releváns, hogy neked mi hiányzik és mi nem.

2018. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!