Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lakott területen belül 40-45-t...

Lakott területen belül 40-45-tel tötyörgőt ugye nem lehetséges szabályosan megelőzni? Ti meg szoktatok előzni ilyeneket kockáztatva a büntit?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

#10


Teljesen igazad van,tényleg nincsen értelme az előzgetésnek,még külterületen se de vannak akik egyszerűen nem bírják a csiga tempót mint például én.Tudom tudom nincsen értelme de ez van

2018. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

5 Km/h miatt nem fogom lekörözni, ez nem azt jelenti, hogy mindenhol 50-nel megyek. Nem fogom a 85-tel haladót sem leelőzni lakotton kívül. Ezt szabályos közlekedésnek hívják ha nem zavarna.


Ti mindenhova rohantok ezzel csak az a gond egy idő után a szabályosan közlekedők is tötymörgők lesznek nálatok, azok is akik 95-tel mennek.

Majd valaki leveri a fakeresztet nyugi, csak idő kérdése...

2018. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Megelőzöm simán, ha kell 80-al is. Azért nincs minden sarkon traffi, hogy állandóan ettől fossak.
2018. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a forgalmi viszonyok megengedik, akkor megelőzöm, mint a szart.


Ha nem, akkor tisztes távolságban felveszem a tempóját, aztán csak lekanyarodik valahová.

2018. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

"Igen erre gondoltam, nem tudom megelőzni 50-55-tel ennyire kicsi idő alatt, "


Ha a 45 neked tötymörgés, akkor az 55 is az. Annak meg sok értelme van hogy megelőzöd, aztán a kövi pirosnál mellékerülsz. Ha sietsz, szard le a büntetést (én felmegyek városban 80-100-ig is ha nagyon sietek és nem akarok minden utcasarkon befékezni a sárgába), ha meg nem sietsz/és vagy ennyire parázol a büntitől akkor meg tökmindegy h 45-el vagy 55-el mész. Minimális a különbség.

2018. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jav: kövi pirosnál melléd kerül.
2018. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet bennem van valami elállítva, de a 40-45-ös tempót akkor sem tartom tötymörgésnek, ha magam a 60-as sebességet veszem fel általában. Úgyis hamar elkanyarodik, szóval hacsak nincs egy jó hosszú belátható egyenes, ahol 60-nal szép hosszan megelőzhetem, akkor nem háborgok. Minek?
2018. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De meg lehet, ha ritkás a forgalom.

De veszélyes, sokáig haladsz mellette, meg még rá is gyorsít a baromfi.


Én mondjuk azért ilyentől nem félek, mentem már át autópályás trafi alatt 150-nel, tesztelve hogy tényleg nem mér -e be, és nem mért be. 90-es úton 110-el trafi alatt és szintén semmi. Úgyhogy 50-es táblánál is nyugodtan közlekedek 65-el, előzéskor akár 70-nel is. Nagyon nem érdekel.


Majd egyszer megbüntetnek, de ha 4 év alatt egyszer se sikerült nekik akkor már igazából meg is érdmelném.

2018. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!