Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lekaptak trafival a városba...

XHaldyr kérdése:

Lekaptak trafival a városba éjjel 11:20 kor 89 km/h -val. Mit tudok tenni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lekaptak trafival a városba éjjel 23:20 kor 89 km/h -val 50-es részen a város szélén.

Megkaptam a csekket onnan tudok csak róla. Megnéztem az

interneten a képet de se a

sebesség résznél se a távolság

résznél nincs írva semmi a fotóra,

csak kivan húzva 3 vonallal!

Én nem hiszem,hogy mentem ennyivel..75-80 még oké de ez sok. Nem szoktam ennyivel menni.

A többi adat helyes, passzol és az

autóm is látszik.

Lehet ilyenkor valamit tenni vagy

nem érdemes vacilálni, fizessem

be..?

Valamint 14.- én kaptak le és 22.-én jött a csekk 60 ezerrel. Meddig kell befizetni,hogy ne halmozódjon?

Előre is köszi!



2018. máj. 24. 23:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, mit értetlenkedsz itt. Megkérdezted mit tegyél, válaszolták rá, hogy fizesd be a csekket. Hát ennél többet tényleg nehéz mondani. Hidd el, nem a gyakoris közösség fogja neked elsimítani neked ezt az ügyet. :D Szóval ennél jobb tanácsot tényleg nem adhatunk neked, hogy fizesd be, mert ha nem fizeted, csak rosszabb helyzetbe kerülsz.
2018. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Alex Fly ***** válasza:
100%

@Beviz Elek: igenb marha rosszindulatúb ha valaki megjegyzi, hogy nem kellene a megengedett sebesség duplájával száguldozni...


És igen, valóban az a megoldás, hogy mindenféle appokkal akadályozzuk a rendőrök munkáját és büntetlenül tehetünk a szabályokra....


Az is jó lehet, haegyes száguldozók miatt elköltözik az ember -ám megjegyezném, hogy a pihenés alapvető emberi jog, az autózás pedig nem. A szabályszegés pedig pláne nem az, úgyhogy inkább a gyorshajtó menjen a versenypályára, ha száguldozni akar ahelyett, hogy egy egész város költözzön el miatta...

2018. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Beviz Elek ***** válasza:
18%

#22


Gyere, sírd ki magad a vállamon. Mindig a jogi hü lyeségeiddel jössz, de azt nem veszed észre hogy a világ nem ilyen szép és kedves. Menj Svájcba ha olyan közlekedést szeretnél.


A válaszolók nem megjegyezték hogy ne száguldozzon (holott lehet veszélytelen volt), hanem örültek hogy megbüntették. Nagy a különbség.


A rendőrség feladata hivatalosan nem a büntetések kiosztása, hanem a veszélyes helyeken a sebesség betartatása. Magyarul ha az app miatt lelassítasz, akkor pontosan jól működik a rendszer.


Ha a pihenés alapvető emberi jog amivel élni szeretnél, akkor csukd be a szemed és aludj. Én sosem telefonáltam be a reptérre hogy állítsák le a forgalmat mert éjszakás voltam és aludni szeretnék. Beköltöztem, tudtam mivel jár, én választottam. Ha beköltözöl a főút mellé, azt tudnod kell mivel jár és el tudod dönteni hogy megfelel-e.

2018. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Alex Fly ***** válasza:
100%

@23: "ha az app miatt lelassítasz, akkor pontosan jól működik a rendszer" -ha az app miatt lassítasz egy 120 km-es út 200 méteres szakaszán, akkor ez pont a rendszer csődje. Akkor működne, ha az út egyik részén sem léped túl a megengedett maximumot, mert bárhol és bármikor figyelmeztetés nélkül bemérhetnek.


Az app által okozott 200 méter helyett 120 km a normális sebességgel megtett út...

2018. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
50%
Rég láttam ekkora autistát, mint te bevizelek
2018. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!