Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jó ötlet volt volt váltani?...

Jó ötlet volt volt váltani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most csinálom a b jogsit május 25-én volt egy sikertelen forgalmi vizsgám 38 óra után mentem vizsgázni de sajnos nem sikerült , oktatóm csak julius vége fele tudott volna beirni vezetni , de én nem vártam iskolát váltottam mert nem szeretnék kimenni a rutinból,eddig dizel suzuki swift 1.6 os vezettem most az uj oktatónál ford fuison 1.4 es benzines auton ma volt az első 2őrám de gáz volt, 4 szer lefulladtam , mondani kellett mikor válltsak sötétitett üvegü ami nagyon zavar holt térnél. alacsony is vagyok nehezen tudom kinyomni a kuplungot maxig előre van huzva az üllés teljesen nyujtott lábbal lábujhegyen tudom kinyomnni. tippeket kérek h ne fulladjak le csiga temponál és elindulásnál. teljesen elvagyok szomorodva
2018. jún. 12. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Már megcsináltad, amit csináltál.

Nézd pozitívan, így legalább lesz módod benzines autón is gyakorolni.

Az meg majd kiderül, hogy volt-e értelme a vizsga miatt, türelmetlenségből váltani.nem vagyok biztos benne, hogy sokkal hamarabb lesz így jogosítványod, de már ezt vissza csinálni úgysem lehet, tehát marad az előre...

2018. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Hát gyakorolj továbbra is.

Rá kell érezni és megfogod szokni simán, benzinesnek több gáz kell mint a dízelnek.

2018. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlás, ismét a tojás a gázpedál alatt mentalitás csapdája...

Magasságra megoldás egy kispárna, de az oktatódnak kellene ezt mondani, és vele megbeszélni.

Viszont a sötétített ablak nem igazán lehet kifogás

2018. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!